Уайлдер поступиться місцем Кличко за 10 мільйонів доларів

24 травня 23:30
Переглядів: 1177
кличко

Обов'язковий претендент на титул чемпіона WBC  Деонтей Уайлдер зробив достатньо несподівану заяву.

Він сказав, що готовий поступитися Володимиру Кличку правом на проведення бою проти канадця Бермейна Стіверна:

"Я дуже довго чекав свого шансу поборотися за чемпіонський титул і отримати пояс. Крім того, це моя мрія і висловлювання багатьох людей, зокрема Емануеля Стюарда. Як тільки я отримаю пояс, у мене з'явиться можливість битися з кращими з кращих. Я чув, що Кличко хоче битися зі Стіверном. Однак я є обов'язковим претендентом і наступний крок за мною. Знаю, багато людей брали легкі гроші і відходили в сторону, дозволяючи іншим боксувати між собою. Тому, вони повинні прийти до мене з чимось суттєвим, щоб я дав їм таку можливість. Давайте, наприклад, скажемо про суму в 10 млн. доларів. Без цієї суми я не поступлюся їм своє місцем".

При цьому слід зазначити, що президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман заявив - Кличко і Стіверн зобов'язані домовлятися з Уайлдером: "Уайлдер є обов'язковим претендентом і єдиний спосіб провести бій Кличко - Стіверн, це домовитися з ним".

Нагадаємо, що в 90-х так вчинив британець Леннокс Льюїс, відмовившись за 4 мільйони доларів від першочергового права на бій за титул WBC  проти Майка Тайсона. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: