Уайлдер продає Кличко бій зі Стіверном за $ 20 мільйонів

31 травня 00:14
Переглядів: 4488
кличко

Апетит зростає - раніше боксер хотів отримати $ 10 млн. відступних.

Офіційний претендент на титул чемпіона світу за версією WBC в в суперважкій вазі американець Деонтей Уайлдер заявив, що готовий розглядати можливість відступити право зустрічі з чемпіоном WBC в канадцем Бермейна Стіверном чемпіону світу по усім іншим версіям (IBF , WBA , WBO і IBO ) українцеві Володимиру Кличко тільки в тому випадку, якщо Кличко заплатить йому $ 20 мільйонів відступних.

«Кличко побачив, що є можливість отримати пояс WBC і таким чином об'єднати всі титули. Але не так швидко, дружище, тобі доведеться пройти через мене. Який бій був би цікавішим для вболівальників : Кличко - Стіверн, або Кличко - Уайлдер? Я впевнений, що всі виберуть бій Кличко - Уайлдер. Дон Кінг хоче організувати Стіверну бій з Кличком, тому що за бій з ним він отримає хороші гроші, хоча і програє, точно програє. А за бій зі мною він таких грошей не отримає, при цьому ймовірність поразки теж дуже висока.

Раніше я говорив, що можу подумати про те, щоб поступитися право бою зі Стіверном Володимиру Кличку, якщо мені запропонують не менше $ 10 мільйонів відступних. Але потім я зрозумів, що тут справа не в грошах, а в славі, яку мені дасть завоювання цього титулу. Хоча, якщо вони запропонують, скажімо, $ 20 мільйонів, я ще можу подумати», - сказав Деонтей Уайлдер в інтерв'ю tuscaloosanews.com .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: