Уболівальники "Металіста" привезли до Львова опудало Путіна

18 травня 00:05
Переглядів: 2236
фанати карпат

Попри те, що матч «Карпати» – «Металіст», як і інші поєдинки останнього туру Прем’єр ліги, проходив при порожніх трибунах, усе ж до Львова приїхали близько півсотні фанатів із Харкова. Разом з львівськими уболівальниками вони підтримували команди під чашею стадіону «Україна». Понад те, харків’яни прибули із «гостинцем» – опудалом Путіна.

«А як? Узагалі залишити команду без підтримки? Ми станемо тут, під стадіоном, «позаряджаємо». Гадаю, хлопці нас на полі почують», – пояснив приїзд до Львова вболівальник «Металіста» Нікалс.

Щодо опудала, то його присутність пояснили так. «Будемо вважати, що масляна і досі триває. Тому має бути відповідне опудало, яке ми потім залюбки спалимо. Харків – це Україна. І таким чином ми це вкотре доведемо», – наголосив Нікалс.

Окрім гостей, поруч із входом на «Україну» зібралися і десятки львівських уболівальників. До того ж, не кожен із них знав про рішення ФФУ провести ігри останнього туру при порожніх трибунах. До прикладу, львів’янин Богдан прийшов підтримати «Карпати» вперше за чотири роки, але так і не зміг потрапити на стадіон.

Утім кілька найзатятіших фанатів таки знайшли спосіб побачити матч на власні очі – вони перекваліфікувалися у стюардів стадіону. «Нам сказали поводитися тихо, щоб делегат не «спалив». Головне, що ми тут, потрапили на гру», – розповів уболівальник Юрій.

Хлопці пішли на ризик задля того, щоб їм зарахували так званий «золотий» сезон. Його оголошують для тих уболівальників, котрі побували на всіх домашніх та виїзних матчах «Карпат». Понад те, під форму стюардів відчайдухи навіть змогли надіти шарфи із символікою «зелено-білих».

Допоки, фани-стюарди мовчки, але палко у душі підтримували «Карпати», харківський уболівальник Максим вивісив на трибунах із десяток банерів, аби «Металіст» знав: прихильники завжди з командою. Саме Максим після жеребкування став власником єдиної перепустки у гостьовий сектор на стадіоні, яку розіграли між харків’янами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: