"Уболівальники можуть нам допомогти" - Володимир Костевич

28 вересня 17:23
Переглядів: 131
Володимир Костевич

Від сьогодні «зелено-білі» розпочали підготовку до чергового поєдинку Ліги Парі-Матч проти луцької «Волині». Після ранкового тренування Володимир Костевич звернувся до уболівальників із проханням підтримати команду. 

«Зараз важко відійти від попередніх ігор. Наче от-от мали б перервати серію важких поєдинків за результатом та за грою і, ніби, показали непоганий матч, але знову не змогли здобути очки. Звичайно, команді тяжко повернутись до тренувального процесу, та іншого вибору ми не маємо. Наступного матчу будемо намагатися зробити все можливе аби нарешті переламати цю неприємну традицію» – каже Костевич.

«Я розумію, що у вболівальників наскладалося чимало негативних емоцій. Але вони теж мають нас зрозуміти, адже ми виходимо на поле не просто відбувати номер, нам теж тяжко після таких ігор. Навіть не маю бажання виходити на вулицю, сидиш вдома і постійно прокручуєш в голові ті всі епізоди. Хочеться попросити наших фанів, щоб вони нас підтримали, стали своєрідним поштовхом для команди, аби ми вибрались з ями і нарешті піднялись вверх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: