Уболівальники вимагають, аби обіцяну землю біля стадіону "Україна" дали в оренду "Карпатам"

01 жовтня 17:05
Переглядів: 193
Україна

Вболівальники ФК «Карпати» вимагають від міського голови Львова Андрія Садового надати землю навколо стадіону «Україна» у пільгову довгострокову оренду клубу.

Відповідне звернення сьогодні, 30 вересня, під час сесії Львівської міськради озвучив в.о. генерального директора ФК «Карпати» заслужений тренер України Юрій Дячук-Ставицький.

Уболівальники у зверненні нагадали, що у 2006 році, в результаті подій т.зв. «зелено-білої революції» відбулося підписання Меморандуму щодо болючого для ФК «Карпати» питання. Садовий не лише не виконав підписані ще тоді документи, а й фактично обдурив львів’ян: «До сьогодні питання оформлення права оренди ФК «Карпати» на земельну ділянку не вирішене».

«Більше того, у 2013-му Ви ледве не «відтяпали» від стадіону «Україна», т.зв. «верхні тренувальні поля», а згодом фактично ще й «відрізали» від нього т.зв. «нижні тренувальні поля», віддавши їх ЛКП «Зелений Львів». Риторичне запитання: що будувати плануєте? VIP-котеджі чи ще один модний готель?

Чому Ви блокуєте будь-які питання, які можуть в комерційному плані допомогти існуванню ФК «Карпати», при чому ще з часів свого депутатства у Львівській міській раді – від початку 2000-х? Димінський Вам не дав хабара, в чому справа?», – йдеться у зверненні до Садового.

«Ми розуміємо, що зараз у Вас, напевно, нема часу на львівський футбол, Ви ж зайняті основним політичним проектом свого життя: «Садовий йде в президенти України», але нам байдуже, виборці зрештою потрохи розумнішають», – додали з іронією уболівальники і наголосили, що їм не байдужа доля львівського клубу: «Місцева влада – рано чи пізно буде змінена і або забута, або притягнена до юридичної відповідальності, а клуб – залишиться».

«Це Клуб нашого міста, в якому ми живемо і в якому будуть жити наші діти, тому, вимагаємо від Вас думати не лише про цікаві для Вас особисто проекти, а зробити щось корисне для ФК «Карпати»: надайте врешті землю навколо стадіону «Україна» у пільгову довгострокову оренду клубу», – йдеться у заяві.

Уболівальники наголосили, що не будуть терпіти такого ставлення до клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: