Учасник трьох зимових Олімпіад санкар Андрій Кісь - новий стипендіат відділення НОК України у Львівській області

09 квітня 22:07
Переглядів: 175
Кісь Андрій

Національний олімпійський комітет України оприлюднив постанову про призначення іменних стипендій атлетам для підтримки їх практичного навчання роботі, спрямованої на розвиток олімпійського руху в Україні. Такі стипендії призначаються виконкомом НОК України щорічно для провідних спортсменів – олімпійців в кожній області України. 

Зокрема, іменну стипендію НОК України з 1 квітня 2014 року по 31 березня 2015 року у Львівській області призначено для майстра спорту України з санного спорту, учасника трьох зимових Олімпіад Андрія Мироновича Кіся.

Відповідно до чергової ротації, Андрій Кісь замінив у львівському відділенні попереднього стипендіата, бронзову призерку Олімпіади в Пекіні Лесю Калітовську, яка нещодавно народила сина. 

Залишається побажати Андрію Кісю завзяття та наснаги в пропаганді олімпійського руху на Львівщині.

Довідково.

Андрій Кісь – 1982 р.н., провідний український санкар, майстер спорту України, представляє ФСТ «Колос», вихованець СДЮШОР «Беркут» (Львів), Львівської ШВСМ, випускник НУ «Львівська Політехніка» та Львівського державного університету фізичної культури, учасник трьох зимових Олімпіад 2004, 2008 та 2014 років; тренери - Гарцула Т.В., Гарцула В.М., Собота Ю.Б.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: