Учні СДЮШОР "Карпати" прибрали Снопківський парк

18 травня 17:55
Переглядів: 93
Карпати діти

Снопківський парк, у центрі якого розташований стадіон «Україна», потерпав від великої кількості сміття та іншого непотребу, що руйнував красу та затишок зеленого куточку. 

Саме тому небайдужі львів’яни, серед яких виявилося немало учнів СДЮШОР «Карпати» та СШ №73 організували зусилля і разом прибрали парк. Загалом, участь у толоці взяли майже чотири сотні прибиральників.

Для доброї справи люди принесли садівничий реманент: граблі, лопати, віники, а також мішки для сміття і рукавички. Дорослі та діти із завзяттям прибирали центральну та бічні алеї Снопківського парку, галявини і стежки.

«Ми хочемо показати, що Львів – європейське місто, де кожен мешканець дбає про навколишнє середовище», – зазначила керівник маркетингового відділу ФК «Карпати» Наталія Сов’як.

«Моє завдання на сьогодні – підмести територію біля входу до стадіону. Я сюди часто навідуюсь, коли ходжу на футбол, тож хочу, щоб тут було чисто», – сказав учасник толоки Юрій.

«Ми розпочали лише чверть години тому, але вже назбирали два мішки сміття. Ось зараз віднесемо їх на узбіччя, потім їх забере сміттєвоз. Так наш парк, куди ми приходимо грати у футбол, стане чистішими», –розповіли хлопці з ФК «Карпати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: