Учні Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука - чемпіони з футзалу

15 листопада 09:30
Переглядів: 216
футзал

13 листопада 2014 року було забито останній гол обласних спортивний ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з футзалу 2014 року.

Змагання з футзалу входять у загальнокомандний залік, в якому приймають участь 24 ПТНЗ області.  Захоплюючі баталії проходили на майданчику  фізкультурно-оздоровчого комплексу "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" м. Тернополя.

У фіналі зіграли чотири кращі команди області, які перемогли у зональних змаганнях. За чемпіонський титул боролись юнаки Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука, ПТУ №34 смт. Коропця та Підволочиського професійного ліцею.

Серед 160 учасників із 16 команд найкращими стали учні Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука. Обійшовши в зональних змагання команди ТЦПТО, ВПП Технічного коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя та ТВПУ технологій та дизайну, та провівши три переможних сутички у фіналі, вихованці тренера-представника Богдана Редькви, сміло можуть назвати себе «чемпіонами» спортивних ігор серед ПТНЗ області 2014 року з футзалу.

Другими стали учні Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, третю сходинку посіла команда ПТУ №34 смт. Коропця, а четвертими Підволочиський професійний ліцей.

Нагородження команд переможців та призерів проводили заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільського облдержадміністрації Володимир Чайковський та начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Бірюков. Команди були нагороджені футбольними м’яча, які надала Федерація футболу Тернопільської області, та грамотами обласного відділення КФВС МОН України.

Варто відзначити, що футзал став передостанніми  змаганням спортивних ігор серед ПТНЗ в 2014 році і є дуже важливим для лідерів загального заліку. На сьогоднішній день ними є:

в першій групі (контингент учнів від 500 чол.) — ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, в їхньому активі 144 очки, другими йде команда-переможець з футзалу ТВПУ №4 ім. М.Паращука — 141 очка, третю сходинку посідає ТЦПТО із 138 очками;

в другій групі (контингент учнів до 500 чол.) — 1місце - Підгаєцький ПАЛ — 104 оч., 2-ге Підволочиський ПЛ –—94 оч., 3-тє Вишнівецький ПЛ -91 оч.

Заключним заходом спортивних ігор серед ПТНЗ стануть змагання з настільного тенісу, які будуть проводитись 19 листопада в залах Тернопільського центру професійно-технічної освіти (юнаки) та Тернопільському ВПУ №4 ім.М.Паращука (дівчата).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: