"УФК-"Карпати" U-16 зіграють у фіналі Зимового Кубку ДЮФЛУ

18 лютого 15:18
Переглядів: 107
Карпати

Відбулися поєдинки плей-оф Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2016 року, в якому змагаються команди, сформовані з гравців 2000 і 2001 рр. народження.

Серед 16-и команд, що грали в матчах плей-оф були і обидва представники ФК «Карпати» – вихованці Академії футболу «УФК-«Карпати» та клубної СДЮШОР «Карпати». Нагадаємо, що обидві наші команди на попередньому етапі у своїх групах зайняли перше місце, тож згідно з Регламентом змагань, у стикових іграх приймали суперників у Львові на штучному газоні Академії футболу ФК «Карпати».

Першими свій матч проти своїх одноліток з ужгородської СДЮШОР зіграла команда «УФККарпати» U-16.Цей поєдинок «зелено-білі академіки» провели у такому складі: Готра, Куртяк, Харжевський, Нестерук, Слива, Панчишин, Кормош (Руніч), Рудюк (Олексів), Дудинський, Лях (Руденко), Сидорук (Піхоцький).

Як і слід було очікувати, гості з перших хвилин гри закрилися на своїй половині поля, розраховуючи, що їм вдасться не пропустити в ігровий час, а потім спробувати витягнути щасливий білет у лотереї – серії післяматчевих пенальті. Господарі, відповідно, одразу перейшли на половину поля суперника і дали зрозуміти, що щастя шукатимуть виключно поблизу чужих воріт. Про повну перевагу «академіків» свідчить той факт, що вони не тільки самі створили цілу низку гольових моментів, а й не дозволили закарпатцям бодай раз змусити понервувати свого голкіпера.

Втім, у першій половині й «зелено-білі» за великим рахунком нічого надзвичайного в атаці не створили. Так, була напруга у карній зоні ужгородців, були непогані дальні удари, не один раз все виглядало, що треба трішечки додати і суперник не витримає тиску. Але кожен раз отого самого «трішечки» якраз і бракувало. Тож на перерву суперники пішли за безгольового нічийного рахунку – 0:0.

Після перепочинку підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха трохи перебудували гру, а головне, додали в активності і одразу з’явилася глибина в їхніх атакувальних діях. Як наслідок, з кожною хвилиною почав підніматися градус напруги у штрафному майданчику ужгородців і на 10-й хвилині м’яч нарешті залетів до сітки воріт гостей. Забитим голом відзначився Рудюк, який за рахунок індивідуальної майстерності обіграв опонента, показав усім своїм видом, що битиме з правої, а вгатив з лівої і за мить круглий затріпотів у правій нижній «шістці» воріт СДЮШОР – 1:0.

Цікаво, що навіть пропустивши гол, підопічні В’ячеслава Піньковського продовжували головним чином дбати лише про те, аби господарі не збільшили свою перевагу в рахунку. «Академіки» у свою чергу також особливо вперед не бігли, контролюючи гру до самого фінального свистка. Зрештою, свого вони досягли: мінімальна перемога, яка гарантувала їм участь у фінальній частині Зимового Кубку ДЮФЛУ-2016.

Перед матчами плей-оф у вболівальників нашого клубу були небезпідставні сподівання, що у вирішальній частині прем’єрного розіграшу Зимового Кубка ДЮФЛУ гратиме й команда СДЮШОР «Карпати» U-15, яка приймала на рік старших за віком вихованців футбольної школи BRW-BIK з Володимир-Волинського.

Карпатівці поєдинок проти волинян провели у такому складі: Гарапа, Береза, Григоращук, Попович, Славецький, Івановський, Желізко, Кіш, Гірний, Кудь, Іванюк.

Поєдинок для підопічних Віталія Шумського і Андрія Грінера, які упродовж зустрічі не провели жодної заміни, розпочався досить вдало. Захопивши ініціативу з самого початку зустрічі, карпатівці вже на 9-й хвилині відкрили рахунок. Гірний на правому фланзі обіграв захисника і виконав подачу верхом, на яку відгукнувся Кудь. Немов зависнувши у повітрі, він головою пробив у дальній кут без найменших шансів для голкіпера залишити свої ворота у недоторканності – 1:0.

Той таки Кудь мав чудовий шанс подвоїти перевагу в рахунку своєї команди. Але цього разу воротаря BRW-BIK підстрахувала стійка. А далі карпатівці прогавили контратаку і правий вінгер волинян, на швидкості увірвавшись в штрафний майданчик, влучно поцілив у дальній кут. 1:1 – саме за такого рахунку суперники пішли на перерву.

Другий тайм, як і перший, в цілому пройшов за переваги «левів», які мали значно більше, ніж суперник, моментів, щоб вирвати перемогу в ігровий час. Зокрема, Іванюк після прострілу Гірного пробив повз рамку, Кіш не реалізував вихід сам на сам з воротарем, а Кудь не влучив у ціль із забійної позиції. Втім, свій шанс мали й волиняни, але м’яч влучив у стійку. Тож рахунок першого тайму у другій половині не зазнав змін і долю путівки на фінальний турнір до столиці довелося вирішувати у серії післяматчевих пенальті.

У футбольній лотереї міцнішими нерви виявилися у на рік старших за віком гостей. Щоправда, третій за ліком удар з точки волинян воротар карпатівців Гарапа потягнув. Але що з того, коли його партнери двічі пробили повз каркас воріт. Тож нічия в ігровий час – 1:1, а в серії пенальті влучнішими виявилися гравці BRW-BIK – 4:3.

«ЗИМОВИЙ КУБОК» ДЮФЛ УКРАЇНИСТИКОВІ МАТЧІ ПЛЕЙ-ОФ:

• «Шахтар» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 0:2
  • «УФК-Карпати « (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 1:0
  • «Динамо» (Київ) – «Юність» (Чернігів) – 6:0
  • «Чорноморець» (Одеса) – МФК «Кремінь» (Кременчук) – 1:0
  • СДЮШОР «Карпати-2001» (Львів) – BRW-BIK (Володимир-Волинський) – 1:1(пенальті – 3:4)
  • «Торпедо» (Миколаїв) – «Арсенал» (Київ) – 3:0
  • «Металіст» (Харків) – «Металург» (Запоріжжя) – 1:1 (пенальті – 2:4)
  • «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Інтер» (Дніпропетровськ) – 2:0