"УФК-Карпати" U-17 на Future Talents Cup – 16/17: День третій

14 жовтня 15:00
Переглядів: 114
Карпати

17-річні вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» у Будапешті зіграли свій третій поєдинок на традиційному міжнародному турнірі Future Talents Cup – 16/17, в якому беруть участь 16 клубних команд U-17, сформованих з гравців 2000 року народження. Свої виступи на попередньому етапі в групі у столиці Угорщини підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха завершили нічиєю в матчі проти ФК «Сараєво» з Боснії та Герцеговини, що в підсумку гарантувало їм путівку у чвертьфінальну стадію змагань.

«УФК-Карпати» U-17 (Львів, Україна) –
ФК «Сараєво» U-17 (Боснія та Герцеговина) – 2:2 (1:0)

13 жовтня. Початок – 12:00. Будапешт (Угорщина). НТБ «Ференцварош»

Арбітр – Марк Тот (Угорщина).

«УФК-КАРПАТИ» U-17: Назар Харчук, Богдан Куртяк (Роман Слива, 36), Віталій Олексів (Орест Панчишин, 36), Петро Харжевський, Іван Кормош, Руслан Грабовський, Станіслав Демків, Василь Руніч (Володимир Рудюк, 36), Сергій Дудинський (Максим Піхоцький, 56), Ротислав Лях, Вадим Сидорук (Ілля Руденко, 49).
Запасні: Михайло Готра, Олександр Нестерук.
Тренери – Володимир Вільчинський, Іван Павлюх.

ФК «САРАЄВО» U-17: Ісак Бадіч, Андрей Докановіч, Мірза Брадаріч, Хамза Бешич, Дражен Лієсніч (Берін Аліч, 57), Амар Ясаревіч (Амар Шабліца, 36), Дані Шалчін, Дал Варешановіч (Тарік Хасанчич, 46), Армін Імамовіч, Арнес Юнузовіч (Неманья Ніколіч, 36), Діно Ісламовіч (Кенан Дервісаджич, 36).
Запасні: Ріяд Садіку, Белмін Діздаревіч.
Тренери – Ісмар Хаджиосмановіч, Адмір Хасанчич, Ервін Усчупліч.

Голи: 1:0 – Сергій Дудинський (3), 1:1 – Армін Імамовіч (38), 2:1 – Ротислав Лях (41), 2:2 – Армін Імамовіч (68).

Попередження: Андрей Докановіч (10), Мірза Брадаріч (27).

Для «УФК-Карпати» гра, у якій нашу команд за великим рахунком влаштовувала й нічия, розпочалася, що називається, краще не придумаєш. – вже на 3-й хвилині «академіки» забили перший гол у матчі. Лівий захисник боснійців, намагаючись віддати м’яч назад своєму воротарю під тиском Сергія Дудинського, припустився помилки – зробив пас у недодачу і нападник «зелено-білих» на швидкості підхопив круглого, увірвався в штрафний майданчик і зряче пробив повз голкіпера «Сараєво» у ближній кут. Цей гол так і залишився єдиним на дві команди у першій 35-хвилинці, тож на перерву суперники пішли за рахунку 1:0 на користь львів’ян.

Сценарій гри склався таким чином, що було забито гол і на третій хвилині другого тайму, себто на 38-й хвилині поєдинку. Але цього разу до взяття воріт суперника довели справу вже боснійці. Правий захисник «академіків» Іван Кормош припустився позиційної помилки і тим самим спочатку надав можливість прийняти м’яча Неманьї Ніколічу, апотім ще й дозволив 3-му номеру себе обіграти і виконати простріл. А далі політ круглого перервала рука когось із наших центральних захисників і арбітр матчу без вагань вказав на 11-метрову позначку. Армін Імамовіч з точки пробив низом у лівий від Назара Харчука кут. Голкіпер на удар зреагував, але відбити м’яча не зумів – надто сильним був постріл «вісімки» боснійців.

Втім, нічийний рахунок 1:1 протримався не довго – вже за три хвилини «УФК-Карпати» забили вдруге і знову вийшли вперед. Сергій Дудинський поблизу кутового прапорця на правому фланзі заробив штрафний. Ростислав Лях зі стандарту, незважаючи на гострий кут, підступно закрутив круглого у ближній кут і той знайшов щілину між стійкою та голкіпером боснійців Ісаком Бадічем.

Цифри 2:1 на користь «академіків» горіли на табло майже до самого завершення поєдинку. Та коли вже фактично всім здалося, що переможний для «зелено-білих» рахунок залишиться незмінним, м’яч вдруге залетів до сітки воріт Назара Харчука. На 68-й хвилині, прийнявши довгу передачу з глибини на підступах до карної зони «УФК-Карпати», Армін Імамовіч, перебуваючи в оточенні трьох «левів», першим дотиком скинув круглого собі на хід, увійшов у штрафний майданчик і другим технічно перекинув його через голкіпера, який вискочив йому назустріч.

Аби втретє вийти вперед у рахунку, підопічним Володимира Вільчинського та Івана Павлюха забракло сил, а головне, ігрового часу. Тож фінальний свисток, незважаючи на помітну перевагу упродовж усього матчу нашої команди, зафіксував справжню бойову нічию – 2:2. Втім, й цього «зелено-білим академікам» цілком вистачило, аби вийти у чвертьфінальну стадію плей-оф, матчі якої відбудуться у квітні 2017 року.