"УФК–"Карпати–2001" – переможці турніру Ober Osterreich Cup – 2015

27 липня 17:15
Переглядів: 125
карпати

В австрійському місті Велс завершився традиційний, вже 30-ий за ліком міжнародний футбольний фестиваль Ober Osterreich Cup – 2015, в якому упродовж тижня відбулася низка турнірів у дев’яти вікових категоріях – від U-9 до U-17. За призи боролися юні футболісти з 15-и країн світу: Боснії і Герцеговини, Польщі, Румунії, Угорщини, Індії, Єгипту, України, Литви, Швейцарії, Чорногорії, Італії, Венесуели, Росії, Кіпру, та Австрії. Україна була представлена 14-річними вихованцями Академії футболу ФК «Карпати» (тренери – Володимир Безуб’як та Роман Гнатів), які й стали найкращими у своїй віковій категорії.

На попередньому турнірі у групі «зелено-білі» грали в одній групі з індійським клубом «Кенкре» та італійською командою «Волюнтас» з Брешії. У індусів карпатівці двічі виграли з розгромним рахунком – 6:0 і 11:0. Що ж до матчів проти італійців, то тут в обох поєдинках арбітри фіксували бойові нічиї – 1:1 і 0:0. Завдяки кращій різниці м’ячів («Брешія» виграла у «Кенкре» 4:0 і 7:0) «УФК–«Карпати» посіли перше місце.

У півфіналі підопічні Володимира Безуб’яка та Романа Гнатіва зустрілися з ФК «Слога» (Боснія і Герцеговина). Перший тайм балканці чинили гідний опір і на перерву суперники пішли за мінімальної переваги «левів» – 1:0. А от у другій половині наша команда нав’язала боснійцям свій комбінаційний футбол і в підсумку все закінчилося розгромом – 4:0. Свої автографи у воротах «Слоги» залишили Богдан Козак і Вадим Гудзінський, а Данило Сікан оформив «дубль».

У фіналі «УФК–«Карпати» знову зустрілися з італійським «Волюнтасом» з Брешії, який у іншому півфіналі також переконливо (5:1) обіграв своїх співвітчизників з «Б’янко Росі».

Як і обидва поєдинки в групі, фінальне протистояння пройшло у непоступливій боротьбі, але цього разу в кожному з таймів карпатівці забили по голу (Вадим Гудзінський та Данило Сікан) і в такий спосіб святкували перемогу з рахунком 2:0.

Додому хлопці привезли красень-кубок, медалі та пам’ятні футболки, а Данило Сікан, на рахунку якого 9 забитих голів, ще й став найкращим бомбардиром турніру. Безумовно запам’ятаються юним «левам» і екскурсї по Відню та Будапешту.