Угорську "навалу" не змогли зупинити Тарас Качараба і Андрій Маркович

17 травня 20:30
Переглядів: 292
качараба

Цими днями на навчально-тренувальні збори зібралися ряд молодіжних збірних команд України з футболу, до участі у яких запрошені і вихованці Львівського училища фізичної культури.

Так, молодіжна збірна футболістів віком до 21 років проводить збір по підготовці до ХІІ міжнародного турніру пам’яті відомого тренера Валерія Лобановського. У складі цієї збірної до турніру готуються Михайло Писко (вип. 2010р.) та Тарас Пучковський (вип. 2011р.) У цьому ж турнірі, який 20-21 травня пройде на полях м.Києва та Київщини, візьме участь і збірна гравців віком до 20 років. За цю збірну виступатимуть Вадим Страшкевич і Амбросій Чачуа (вип. 2011р.).

Суперниками обидвох команд на меморіалі Лобановського будуть збірні Ірану та Молдови. Юніорська збірна України (футболісти віком до 19 років) у плані підготовки до еліт-раунду чемпіонату Європи (24-29 травня, Англія) провела чотириденний збір в Угорщині, в процесі якого у товариському матчі зустрілася з угорськими однолітками. Наші хлопці поступилися 1:4.

У складі збірної України угорську «навалу» не змогли зупинити Тарас Качараба (на фото) та Андрій Маркович (вип. 2012р.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: