Україна - Франція. Тренер жіночої збірної Володимир Рева очікує від француженок гри в атаці

27 жовтня 11:45
Переглядів: 106
рева

Головний тренер національної жіночої збірної команди України Володимир Рева поспілкувався із пресою напередодні сьогоднішнього кваліфікаційного матчу Євро-2017 із командою Франції, що відбудеться у Львові.

– Володимире Сергійовичу, чи готова Апанащенко зіграти зі стартових хвилин у завтрашньому матчі, зважаючи на пошкодження у грі з румунками? Яку Ви бачите стратегію успіху у поєдинку із француженками?

– Апанащенко – здорова, і сподіваємося, що вона зможе відіграти усі 90 хвилин. Це нас тішить, оскільки Дарія є креативним, індивідуально і командно яскравим гравцем. Рейтинг збірної Франції в європейському та світовому футболі говорить сам за себе. Ця команда кваліфіковано володіє усіма фазами гри: як в захисті, так і в атаці. Це дуже потужна збірна. Кожен гравець має виграти своє єдиноборство на полі, і тоді наші командні дії будуть компактними. Якщо якась фаза гри випадає, то досвідчені команди миттєво використовують це на свою користь. У наших діях має бути присутня компактність.

– Чи зможе зіграти Людмила Пекур? Які Ви оцінюєте фізичні кондиції «синьо-жовтих» напередодні майбутнього матчу?

– Усі здорові, і це дуже хороша новина для нас. Пекур працювала у загальній групі і буде завтра грати. Матч продемонструє її фізичний стан, а бажання у неї – колосальне. Це дуже досвідчений і важливий для нас гравець, яка провела більше ста матчів за національну команду.

– Чи потребує збірна України кадрових змін після нічийного результату із командою Румунії? Адже гра з Францією буде зовсім іншою для нас…

– Вони будуть невеликі. Можливо, одна кадрова ротація матиме місце, але я не радикал у цьому плані. Склад вже обрано, і я маю йому довіряти, щоб футболістки були зіграними і успішними.

– Початок матчу о 22:00 – чи мали Ви або гравці досвід проведення таких пізніх ігор?

– Це найперший досвід взагалі і для гравців, і для мене. Але нам не доводиться обирати.

Окрім головного тренера у бесіді взяла участь і захисник збірної України Ірина Василюк, яка розповіла, як наші дівчата побудують свою гру у протистоянні із третьою командою світу: «Очікуємо від француженок гри в атаці. Вони дуже технічні і, впевнена, покажуть високу швидкість. Ми ж, у свою чергу, гратимемо від захисту. Буде дуже багато боротьби. Вважаю, що ми зіграємо з Францією краще, ніж з Румунією».

По завершенню прес-конференції національна жіноча збірна України випробувала смарагдовий газон «Арени Львів». За тренуванням «синьо-жовтих» протягом 15 хвилин мали змогу спостерігати представники мас-медіа.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: