Україна - Грузія 1:2. Усе по-товариськи

10 червня 00:16
Переглядів: 256
Чорногорія - Україна 0:4

Національна команда України, завдяки голам Кравця і Коноплянки, здобула перемогу над Грузією – 2:1

Україна - Грузія 1:2 (0:0) відео голів

09.06.2015. Австрія, Лінц. «Лінцер Штадіон». Арбітр: Маркус Хаметер (Австрія).

Україна: Бойко, Ксьоз, Морозюк (Тимощук 46), Хачеріді, Ракицький, Степаненко (Сидорчук 46), Ґусєв (Шевчук 46), Гармаш (Рибалка 46), Ротань, Коноплянка (Олійник 76), Селезньов (Кравець 46). Запасні: П’ятов, Шевченко, Кучер, Ярмоленко, Будківський, Гладкий, Малишев, Пилявський. Тренер – Михайло Фоменко.

Грузія: Лорія, Лобжанідзе (Аладашвілі 71), Кашія (Салуквадзе 46), Амісулашвілі, Казаїшвілі (Вацадзе 71), Окріашвілі (Кенія 46), Ананідзе, Цхададзе (Чантурія 46), Кобахідзе, Двалі, Наваловський. Запасні: Ревішвілі, Квасхвадзе, Махарадзе, Даушвілі, Тотадзе, Папунашвили, Цінзадзе. Тренер - Кахабер Цхададзе.

Голи: Вацадзе (81) - Кравець (57), Коноплянка (67).

Попередження: Хачеріді (7).

Товариський матч з командою Грузії українці змушені провести в Австрії. Дружелюбні грузини напередодні візиту до Польщі не відважились їхати до нас. Натомість альпійська країна задовольнила усі попити. Це була генеральна репетиція українців перед матчем з Люксембургом до відбору Євро-2016, котрий відбудеться 14 червня на … «Львів Арені».

Фоменко не надто експериментував і довірив місце у стартовому складі доволі футболістам від яких очікує …відродження. Особливо це стосувалось Селезньова. А ще дав можливість дебютувати екс-львів’янину Павлові Ксьонзу. Вийшов і новоспечений динамівець Морозюк, а з гірників - Ракицький і Степаненко. Більшість прогнозована.

Кахабер Цхададзе, маючи двох «львів’ян» випустив на гру, і то, після перерви Кенію (Лєван навіть міг забити гол). Муртаз Даушвілі просидів на лаві запасних усі 90 хвилин гри. Було ще кілька «українців», які добре відомі нашим прихильникам футболу. Особливо - Торніке Окріашвілі і Александар Кобахідзе.

Зі старту Хачеріді «заробив» гірчичника, який виявився єдиним у цьому матчі. Надалі Євгеній тримався козаком і не допускався негідних українцеві поступків.

Перший тайм виявився млявим і бідним на гольові моменти. Вболівальницька підтримка на футболістів не діяла. А «вістря» атаки упродовж тайму не завдав по воротах Лорії жодного удару.

Після перерви на поле вийшла нова команда з Ґусєвим, Шевчуком, Тимощуком, Рибалкою, Сидорчуком і Кравцем. І пішла жара. Забігав Коноплянка і заграла команда.

Але першим до нагородження орденом за бойові заслуги став у чергу воротар Бойко. Денис взяв важкий удар від Кенії з кількох метрів.

А Лорія навпаки з «допомогою» Двалі і стійки пропустив смішний м’яч від Кравця. Це перший, і вірю, що не останній гол Артема у футболці нашої національної команди.

Невдовзі грузини пропустили шедевр від Коноплянки, якому скинув м’яча Морозюк.

Українці, мабуть, завчасно заспокоїлись і заплатили за це голом. Кенія навісив на Вацадзе і той головою увігнав м’яча повз Бойка у ворота. 2:1 на користь України. Усі інші помарки наші хлопці повинні врахувати, аби не допустити до слова князів з Люксембурга у Львові.

Знаковим стали обійми українського футболіста Тимощука з тренером Грузії Кахабером Цхададзе. Дай нам Боже, аби в Україні на кожному кроці відновились такі теплі обійми і на заході, і на сході на півдні та на півночі нашої країни. Адже Україна – єдина країна!