Україна - Латвія 1:1. Післяматчеві коментарі гравців нашої збірної

01 квітня 01:50
Переглядів: 134
Ярмоленко
Андрій Ярмоленко:

"Нам не вдалося забити другий м'яч, а наприкінці поєдинку розслабилися - мабуть, уже повірили в перемогу. У підсумку, пропустили...

З іншого боку, невже ви думали, що ми ось так вийдемо і обіграємо латишів з рахунком 5:0? У них хороша команда, вони зіграли в гостях внічию з Чехією, 1:1. Просто потрібно свої моменти реалізовувати. І не доводити справу до останніх хвилин. Нам не вистачило концентрації наприкінці зустрічі... Але, повторюся, насамперед, потрібно реалізовувати свої моменти.

Недооцінки суперника не було, ми повністю перегравали збірну Латвії, але футбол тим і цікавий, що команда може всю гру оборонятися, а в кінцівці забити м'яч. Що й казати, зіпсували ми настрій і собі, і вболівальникам - хотілося порадувати їх сьогодні перемогою, але, на жаль, не вийшло.

Чи позначилася втома? Ні. У нас було проведено досить замін. Повторюся: просто не вистачило концентрації, думали, що вже закінчили матч. А потрібно грати до фінального свистка... ", - сказав Ярмоленко у коментарі телеканалу "Футбол 2".

Джерело: dynamo.kiev.ua

Роман Безус:

"Якби забили другий м'яч, то довели б поєдинок до перемоги, але свої моменти не реалізували, а в кінці гри не пощастило. Остання секунда, десь не вистачило концентрації і пропустили м'яч. Може, треба було потримати м'яч на останніх хвилинах, пограти в короткий пас, в захисті, як це, наприклад, роблять іспанці, і довести зустріч до переможного підсумку.

Не думаю, що була недооцінка суперника. Матч виходив, але повторюся, що якби забили другий м'яч, то було набагато простіше і я впевнений, що ми перемогли б. Всі хлопці засмучені, на полі всі старалися, але...", - зізнався Безус.

Сергій Рибалка:

"Прикро, провели не найкращий матч. Тренерський штаб розбере цю гру і ми зробимо певні висновки.

Моє завдання в матчі? Допомагати обороні і грати в атаці. Але в центрі поля не було взаєморозуміння і я відчував себе не в своїй тарілці.

Що було в роздягальні? Всі засмучені трохи. Наставники подякували за гру і сказали, що потрібно віддавати всі сили. Прикро й, можна сказати, що соромно", - зізнався Рибалка.

Джерело: matchday