Україна – Мексика: перший іспит для "Отаманів" у п’ятому сезоні змагань WSB

14 січня 13:40
Переглядів: 397
Михайло Мельник

Стартує новий, сезон найпопулярніших боксерських змагань планети – Всесвітньої серії боксу. За декілька днів 16 найсильніших клубів світу розпочнуть боротьбу за заголовні нагороди змагань та олімпійські ліцензії, володарі яких будуть визначені вже за результатами групового раунду змагань. 

Для українських вболівальників нинішній сезон обіцяє подарувати безліч цікавих та безкомпромісних двобоїв, адже в одній підгрупі з нами боксуватимуть такі команди як: діючі чемпіони змагань WSB«Кубинські приборкувачі», «Марокканські атласні леви», «Китайські дракони», «Алжирські пустельні яструби», «Британські левові серця», «Команда Росії» та команда, з якою «Отаманам» доведеться складати перший «змагальний іспит», - «Мексиканські воїни».

Дебютний поєдинок п’ятого кола змагань Всесвітньої серії боксу «Українські отамани» проведуть 16 січня. о 21:00, у столичному виставковому центрі АККО Інтернешнл (м. Київ, Проспект перемоги, 40-Б). В рамках першого туру змагань суперниками «Отаманів» стануть представники латиноамериканської школи боксу, досвідчена команда з Мексики – «Mexico Guerreros» («Мексиканські воїни»). 

«Для нас надзвичайно важливо з перемоги дебютувати у п’ятому сезоні WSB. Тим паче, що боксувати ми будемо проти одних з наших головних конкурентів у боротьбі за перепусти до наступного колаWSB, щорічних учасників раунду плей-офф змагань, досвідченої мексиканської команди «Мексиканські воїни», - зазначив головний тренер «Українських отаманів» Михайло Мельник. – У підготовці до даної зустрічі, та й загалом п’ятого сезону WSB, ми провели напружені три місяці тренувальних зборів і як на мене, хлопці на сьогоднішній день перебувають у хорошій як фізичній формі, так і чудовому піднесеному моральному дусі. Тому, як то кажуть, до матчевої зустрічі ми підійдемо у всеозброєнні і прикладемо усіх зусиль аби порадувати наших вболівальників та усю Україну загалом». 

В рамках матчевої зустрічі на ринг вийдуть боксери вагових категорій: 49, 56, 64, 75 та 91 кг. 

15 січнявідбудеться офіційна процедура зважування учасників матчевої зустрічі першого кола WSB між «Українськими отаманами» та «Мексиканськими воїнами». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: