Україна мінімально програла Англії

19 червня 21:30
Переглядів: 306
Жіноча збірна України

19 червня національна жіноча збірна України вшосте зіграла у відбірковому турнірі ЧС-2015. Цього разу підопічним Анатолія Куцева протистояла потужна збірна Англії, яка є лідером групи 6. Наші дівчата продемонстрували дуже змістовну гру, хоча і поступилися з рахунком 1:2.

В перші десять хвилин обидві команди діяли обережно, тому віддати комусь ініціативу було важко. Гра проходила між штрафними майданчиками і м’яч довго не затримувався у когось із суперників. А на 11-й хвилині англійська збірна отримала право на кутовий, який виконала Фара Вільямс. Наш голкіпер Ірина Зварич до м’яча не дотягнулася, а вище за всіх вистрибнула Стефані Х’ютон, яка відпасувала далі на Кейсі Стоуні. Шостому номеру гостей нічого не залишалось, як забити гол у порожні ворота − 0:1. Українки відразу спробували відповісти, але спробу Тетяни Романенко англійська захисна ланка нейтралізувала. А за 3 хвилини підопічні Марка Семпсона забили вдруге: Джилл Скотт до останнього поборолася в штрафному майданчику української команди і віддала точну передачу на Еніолу Алуко, яка завела м’яч у ворота нашої збірної − 0:2.

Не дивлячись на рахунок, вболівальники на трибунах постійно підтримували українських футболісток і на 29-й хвилині наші дівчата створили перший небезпечний момент біля Карен Бардслі. Проте Тетяні Романенко не вистачило декількох сантиметрів, аби замкнути навіс від Валентини Котик. Українки в ці хвилини більше контролювали гру і це призвело до ще одного моменту. Людмила Пекур навісила зі штрафного на Ольгу Бойченко, однак остання пробила по воротам не зовсім влучно. Англійки відповіли контратакою, але в останній момент Зварич відбила удар Карен Карні впритул.  Кінцівка тайму пройшла в атаках української команди, та всі їхні намагання успіхом не увінчалися.

Друга половина розпочалась доволі жваво. Спочатку англійки провели небезпечну атаку правим флангом, але наш воротар справилася із прострілом Алуко. Після цього вже господарки мали нагоду відзначитись, коли після навісу від Віри Дятел ледве не дотягнулася до м’яча Романенко. Трибуни в цей час не замовкали і наших дівчат це підштовхувало до активних дій. Протягом декількох секунд  Бойченко та Котик пробивали по воротам суперника, але в першому моменті м’яч влучив у захисника, а в другому пролетів поряд зі штангою. Англійська збірна відповіла штрафним у виконанні Вільямс, але наші захисник діяли чітко.

І ось на 63-й хвилині стадіон вибухнув емоціями, коли Ольга Овдійчук опинилася першою на добиванні після подачі кутового. До речі, це був перший пропущений англійками м’яч у цьому вибірковому циклі. Слід згадати невтомну Ольгу Бойченко, яка виграла свою боротьбу із Алекс Скотт і заробила цей корнер. Після пропущеного голу команда гостей ще з півхвилини радилась біля своїх воріт, за що була усно попереджена головним арбітром Крістіною Дорчоман. Підопічні Анатолія Куцева не зупинялися і продовжували шукати шляхи до воріт англійської команди. Побачивши, що голкіпер гостей вийшла з воріт, Людмила Пекур спробувала її перекинути метрів з 35-ти, але м’ячу не вистачило кількох сантиметрів, аби потрапити у сітку.  Кінцівка матчу також була за українською командою, але зрівняти рахунок нашим дівчатам так і не вдалося.

Україна − Англія  1:2

Голи: Стоуні (11), Алуко (14), Овдійчук (63)

Україна: Зварич (к), Басанська, Котик, Пекур, Бойченко (Корнієвець, 85), Дятел, Овдійчук, Романенко (Яковишин, 58), Лишафай (Масальська, 89) , Апанащенко, Василюк

Англія: Бардслі, А. Скотт, Броунз, Вільямс, Х’ютон (к), Стоуні, Мур, Бассет, Алуко (Кларк, 79), Карні (Грінвуд, 90+2), Дж. Скотт (Сандерсон, 69)