Україна може вимагати скасування ЧС у Росії через перенесення Євробаскету-2015

17 червня 07:12
Переглядів: 405
Лубківський

Глава оргкомітету "Євробаскету-2015" Маркіян Лубківський заявив, що Україна має право вимагати відбір права на проведення чемпіонату світу-2018 з футболу у Росії, оскільки баскетбольний турнір 2015 не відбудеться через військову агресію з боку росіян. 

"Це справедливе і коректне рішення по відношенню до нашої країни. Насамперед, воно пов'язане з питаннями безпеки в Україні, які виникли через агресії з боку Російської Федерації.

Хочу підкреслити: ФІБА-Європа не позбавила нас чемпіонату, а врахувала всі складнощі, з якими ми зіткнулися під час підготовки до нього. Я переживав і не хотів, щоб ми втратили Євробаскет. Тому дуже радий, що європейські баскетбольні функціонери взяли прихильне рішення почати негайні переговори з Україною про можливість організації у нас турніру в 2017-му.

Зараз нам, перш за все, необхідно налагодити контакт з інвесторами з питання будівництва арен.

Чемпіонат світу з футболу? Це питання того, як ФІФА оцінює проведення ЧС в країні, яка веде себе подібним чином щодо свого найближчого сусіда. Подібна ініціатива повинна виходити не тільки від нас, але і від усього міжнародного співтовариства, яке підтримало цілісність нашої країни. Думаю, це питання якщо не встав на порядку денному, то виник в умах людей, які свого часу приймали рішення віддати Росії ЧС-2018", - сказав Маркіян Лубківський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: