Україна на Олімпіаді-2016 завоює 24 медалі

30 березня 11:43
Переглядів: 240
шемякіна

Відома аналітична компанія за 500 днів до старту літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро передрікає Україні три золоті медалі.

За версією Infostrada з Бразилії зі золотом повернутися гімнаст Олег Верняєв, фехтувальниця Ольга Харлан та багатоборка Ганна Мельниченко. Крім того, на наступній Олімпіаді Україна може розраховувати на сім срібних нагород і 14 бронзових медалей.

У списку ймовірних медалістів згадуються Олексій Касьянов (багатоборство), Богдан Бондаренко (стрибки у висоту), Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Микола Буценко та Василь Ломаченко (обидва - бокс), Лоліта Ананасова і Анна Волошина (синхронне плавання), Ілля Кваша та Олександр Горшковозов (стрибки у воду), Георгій Зантарая (боротьба), Яна Шемякіна (фехтування), збірні України з фехтування та стрільби, Ганна Різатдінова (гімнастика), Юрій Чебан (каное), Ігор Радивилів (спортивна гімнастика), Олена Костевич (стрільба ), ЮліяТкач, Олександр Хоцяновський і Жан Белеюк (всі - боротьба).

У первинному прогнозі Infostrada домінувати в Бразилії будуть американці (47 золотих, 21 срібна та 29 бронзових медалей), слідом розташовуються Китай (28-28-20), Росія (25-25-24), Франція (18-12-17) та Німеччина (16-16-23).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: