Україна не втримала перемогу над Португалією

03 грудня 15:53
Переглядів: 396
Україна футзал

Команді Олександра Косенка не вистачило півтора хвилин, щоб з колосальними кадровими проблемами обіграти четверту команду останнього Євро.

Не встигли відзвучати гімни, як наша збірна повела в рахунку. Роман Кордоба діагоналлю знайшов у штрафному суперника Шамлі, де залізничник легко переправив м'яч у ворота. Господарі були не готові до такого початку, але тут же обступили володіння Іваняка. Катали начебто і добре, але без іскри, явно бракувало їм людини, готової підірвати гру в будь-який момент. Українці легко перекривали зони, а там де не встигали, виручав наш капітан.

Через серію ушкоджень Олександру Косенку довелося грати у дві четвірки, які здивували своїми поєднаннями. Бондар-Кордоба-Валєнко-Шамлі і Журба-Шпигар-Разуванов-Свірідов. Більш досвідчена, як і личить, виглядала переконливіше, особливо добре в неї вписався молодий Шамлі, відібрати м'яч у якого було дуже важко. Молоді частіше помилялися, були менш небезпечні і періодично привозили проблеми до наших воріт.

Україна на масовану облогу воріт Іваняка відповідала різко і небезпечно. Не соромилися наші брати гру на себе, обігрувати один в один, до чого господарі були явно не готові. Зобов'язаний був подвоювати рахунок Кордоба, але замість того, щоб пробити в дотик правою, спробував перекласти на ліву і не обробив м'яч. Португалія атакувала, але без особливого успіху, і чого-то непереборного для Іваняка. Перший тайм ми виграли і абсолютно по справі, тільки не забили другий.

У другій половині потихеньку почала даватися взнаки коротка лава запасних в Олександра Косенка. Час від часу виникали провали при швидкісних атаках, благо, що господарям не давали нанести вирішальний удар з забійних позицій, кожен раз хтось вставляв ногу, а з більш дальньої відстані тягнув Іваняк. Через відсутність резервів ми грали явним другим номером, тримати високий темп в атаці було просто ніким.

Десь хвилин за сім до кінця матчу наші провали стали видні все сильніше, почали з'являтися пожежі у штрафному. В чомусь дуже щастило, як те, що Джо влучив у хрестовину, а Іваняк в ближньому бою переграв Тіагу Бріто. Якийсь неймовірний момент стався за чотири хвилини до кінця, коли кілька разів за пару секунд португальці буквально розстрілювали наші ворота, українці лягали під м'ячі і таки відбилися. Миттєво Жорж Браз взяв тайм-аут, після якого господарі вийшли грати з п'ятим польовим.

У меншості проблем у наших ворота додалося, адже сил було ще менше. Пару разів нас пробачили, а потім сталася бійка. Валєнкозлегка зачепив ногою лежачого Кардинала, той розлютився, відмахнувся, підбіг Бондар, отримав від Кардинала у вухо, почалося стовпотворіння. У кінцевому підсумку, рефері видалили Кардинала і... Бондара, котрий випадково отримав в обличчя і лежав весь час на паркеті.

Почалася гра 4 на 4, тільки португальці грали без воротаря. Пожежі біля наших воріт були катастрофічними, все йшло до голу, який і стався за 1:17 до сирени. Португалія продовжила грати без воротаря, але швидше могла отримати в свої, ніж вирвати перемогу. На останніх секундах відмінно пробив Шамлі, однак виручив Кріштіану. Так бойова нічия для нас з неприємним присмаком, адже втратили перемогу, але таке буває, подивимося завтра.