Україна опротестувала перехід шахістки в Росію перед стартом Олімпіади

01 липня 13:35
Переглядів: 189
лагно

Катерина Лагно ризикує пропустити шахову Олімпіаду

Керівництво Федерації шахів України подало протест на перехід Катерини Лагно під російську юрисдикцію всього за три дні до дати прийняття рішення Міжнародної шахової федерацією(FIDE), щоб ускладнити можливість виступу за нову збірну на майбутній шаховій олімпіаді, заявив агентству "Р-Спорт" голова правління Російської шахової федерації (РШФ) Марк Глухівський.

Олімпіада пройде з 1 по 14 серпня в Тромсі (Норвегія). Лагно, одна з провідних шахісток світу, деякий час тому прийняла рішення про зміну українського громадянства на російське.

"Від української шахової федерації протест на перехід Лагно під егіду збірної Росії надійшов у FIDE всього за три дні до дати переходу, - сказав Глухівський. - Протест, відповідно, має бути розглянутий у відповідні терміни, а для цього потрібен час. Який період займе розгляд справи, зараз сказати складно. Я вважаю, що українська сторона прийняла таке рішення з метою постаратися зробити все можливе, щоб Лагно не змогла виступати за збірну Росії на майбутній олімпіаді".

"Важко передбачити, коли FIDE розгляне протест і прийме рішення", - додав співрозмовникагентства.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: