Україна повинна розколоти словенський "горішок"

14 листопада 16:15
Переглядів: 133
Україна

До омріяної мети – потрапити до фінальної частини чемпіонату Європи – «синьо-жовтим» залишилося зробити два кроки.

14 місяців надзвичайної напруги, 10 надскладних поєдинків, в жодному з яких результат на давався «малою кров'ю», футбольна мобілізація країни – все це вже залишилося в історії. Для збірної України прийшов час матчів плей-офф – поєдинків, успіх у яких компенсує всі попередні нечисленні та прикрі невдачі. Матчів, які стануть випробуванням на міць та силу духу, битвою характерів та надією на прихильність такої примхливої футбольної фортуни. Зрештою, раунду відбору до найголовніших футбольних форумів Європи та світу, який поки що ще жодного разу не підкорявся нашій національній команді. Але ж традиції для того й існують, щоб їх ламати.

До того ж, збірна України вже не раз доводила, що здатна на футбольні дива та подвиги. Із зовсім нещодавніх - відбір до чемпіонату світу 2014-го року, коли «синьо-жовті», на яких уже ніхто не ставив, видали серію з восьми матчів без поразок, зупинившись за крок від омріяної путівки на мундіаль. Із найпам’ятніших – вихід до фінальної частини світової першості 2006-го року. Із найгучніших – перемоги над Англією та Францією і вікторія у поєдинку з командою Швеції на Євро-2012.

Наш нинішній суперник – далеко не подарунок. Футболісти словенської збірної виступають у кращих клубах провідних чемпіонатів континенту. Головний тренер команди Словенії Сречко Катанець уже має досвід успішного протистояння с «синьо-жовтими». Словенська національна команда тричі успішно долала раунд плей-офф, навіть тоді, коли цю команду не вважали фаворитом.

Але 14-го листопада у Львові та 17-го – у Маріборі всі ці чинники не матимуть ніякого значення. Обом командам усе доведеться доводити заново, вписуючи чергові сторінки у свої футбольні літописи. Лише два матчі, які розділяють декілька днів, дадуть відповідь на запитання: котра з двох збірних більше заслуговує на поїздку до Франції. Доленосні поєдинки, в яких права на помилку ні в кого не буде. Віримо, що цього разу щастя буде на боці нашої команди, а Львів, котрий завжди забезпечував національній збірній країни неймовірну підтримку, вкотре підтвердить статус фартового для «синьо-жовтих» міста.

У цей складний для України час нам дуже потрібні перемоги та свята, одним з яких, поза всяких сумнівів, може стати вихід національної збірної до фінальної частини першості континенту!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: