"Україна" – "Румунія" - у Львові грають дівчата

22 жовтня 17:35
Переглядів: 410
Збірна Україна жінки

Ще недавно ми спільно бажали удачі нашій жіночій національній команді у відборі до чемпіонату світу, як прийшла пора нових випробувань. І ось, сьогодні, 11 жовтня, українки вийшли на кваліфікаційний шлях чемпіонату Європи-2017, який відбудеться на полях Голландії. На «Арена Львів» вони зустрінуться румунками, а через п’ять днів о 22:00 протистоятимуть партнеркам з Франції.

Українки виступатимуть під керівництвом нового тренера Володимира Реви, який на конкурсній основі замінив пана Куцева. Тепер перед 57-літнім фахівцем непросте завданя, але можливе до виконання.

Якось новий наставник сказав – «Я впевнений, що мій досвід стане тим аргументом, котрий сприятиме нашій команді швидко стабілізувати склад і тішити глядачів перемогами». Одна уже є, здобута над Румунією – 3:0. На черзі нові…

А тим часом українки з румунками провели на львівському стадіоні тренування. Напередодні матчу Україна – Румунія ніхто не скаржився і не нарікав ні на примхливу осінню погоду, ні на газон.

У складі «синьо-жовтої» команди 22 футболістки, які попередньо провели збір у Поляні, що на Закарпатті. Винятком є відсутність Вороніної та Дятел. Причина: травми. Пекур пропустить гру через дискваліфікацію.

Румунки вміло та професійно роблять свою справу. Однак і у них є слабкі сторони. Українки уже у цьому переконались у першій грі.

Аби більше дізнатися, поспішаймо на «Арена Львів». Початок матчу о 19:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: