Україна - Словенія - 1:1. Микола Грицина зробив чудовий подарунок з нагоди народження доньки

20 жовтня 21:15
Переглядів: 126
Грицина

Другий матч між національними збірними України та Словенії зібрав набагато меншу аудиторію на трибунах. Але ті, хто у цю дощову погоду все ж потрапив до залу БВУФК, побачили фантастичне видовище!

Україна  1:1  (1:1) Словенія

Дата і час проведення матчу: вівторок, 20.10.2015, 18:00

Місце проведення: м. Бровари, СК БВУФК, 250 глядачів

Арбітри матчу:  Олег Іванов (Дніпропетровськ), Геннадій Гора (Київ)

Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)

Голи: Мик. Грицина (6) - Чуєц (16)

Попередження: Д. Сорокін (16), Мих. Грицина (24), Савенко (30) - Фетіч (26), Мордей (30), Штендлер (34)

Вилучення: не було

Як часто буває, другий матч серії став більш видовищним, ніж перший. Команди грали розкуто, не боялись йти в атаку і створювати моменти. У нашої команди з перших хвилин вийшов Литвиненко, а тому напрошувався висновок – Іваняк відпочиватиме, Савенко готується на другий тайм. Після стартового натиску від українців гості поступово вирівняли гру і почали шукати свого шансу. Але небезпечні моменти виникали лише біля їх воріт. Так, на 6-й хвилині Бондар чудовим ударом ледь не пробив голкіпера, а потім вже Фетько не дотягнувся до м’яча. Гол назрівав, і стався він на 8 хвилині. Дебютант головної команди Микола Грицина перехопив м’яч у центрі майданчика, протягнув його до самої карної зони і завдав такого удару, з яким не впорався б жоден голкіпер у світі – 1:0. Погодьтесь, чудовий подарунок з нагоди народження донечки…

Українці не стали після забитого м’яча відсиджуватись в захисті, і немов би той «звір, який почув запах смаженого», кинулись збільшувати свою перевагу. Частенько відпрацьовувала наша команда і гру через стовпа, роль якого виконував Разуванов. Але і словенці не дрімали. На 15 хвилині зустрічі після затяжної атаки гостей та кількох заблокованих ударів лише майстерність Литвиненко завадила «білим» зрівняти рахунок. Що можна робити Литвиненко, не можна робити Дмитру Сорокіну (це ми про гру руками у власному карному майданчику) – так вирішили арбітри, і на 16 хвилині Крістіан Чуєц з «пенальті» таки зрівнює рахунок! І психологічна перевага перейшла до наших гостей, які, маючи ще кілька моментів, використати їх так і не змогли. 1:1, арбітри відправили команди на перерву.

Зовсім непомітним був у першому таймі невтомний Осредкар – українці добре вивчили манеру гри капітана словенців і не давали йому простору. Як і очікувалось, у другому таймі у воротах синьо-жовтої дружини з’явився Савенко, а у першій четвірці з’явився Шотурма. На 24 хвилин лише диво та, можливо, на розмір більше взуття завадили Осредкару з кількох сантиметрів влучно пробити по порожнім воротам. Але початок тайму вже налаштовував на позитив… Сергій Коваль кількома рухами накрутив трьох (!) гравців і віддав на Миколу Грицину – удар у новоспеченого батька не вийшов. Словенці у ці хвилини рідко турбували Савенка, адже наша команда добре вступала у відбір і не давала шансу суперникові розігнати свої атаки. Часто пробивав по воротам Бондар – підводила точність, а іноді Пушкар демонстрував неймовірну реакцію. Гра виглядала цікаво, вдосталь моментів та боротьби, а на 34 хвилині українці отримали право на 6-метровий у моменті, аналогічному біля наших воріт у таймі першому. Удар довірили Миколі Грицині, але той не переграв Пушкара.

В останні хвилини матчу українці намагались вирвати перемогу, але вирішили подарувати нічию гостям зі Словенії.