Україна - США 2:0. Післяматчева прес-конференція Михайла Фоменка

06 березня 10:05
Переглядів: 124
Михайло Фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував гру своїх підопічних після перемоги над командою США (2:0).

- Ситуація в нашій країні не могла не відобразитися на хлопцях. Крім того, багато хто з них представляє клуби, які припинили виступи у єврокубках. Це також відобразилось на психологічному стані гравців. У цілому, перший тайм був непоганим, початок другого тайму був не дуже вдалим з нашого боку. Мені він не сподобався, довелося робити заміни та вносити корективи. Таким чином, вдалося вирівняти гру. Стосовно розбору гри − це вже наші справи. Ми не будемо виносити на широкий загал те, що будемо розбирати − негативні і позитивні моменти.

Сьогодні зранку мені зателефонував президент Федерації футболу України Анатолій Дмитрович Коньков та вгадав склад, який ми поставили на гру. Щойно він привітав мене, я запитав: «А кого вітати? Мене чи тебе? Адже ти теж правильно назвав склад». Тож я хочу подякувати йому за допомогу.

- У ситуації, яка склалася в Україні, ця перемога є позитивним моментом?

- Справа в тім, що ми не політики і політикою не займаємось. Ми робимо свою справу і прагнемо робити її добре. І ми намагаємося це робити для наших вболівальників, для наших людей.

- Ви спочатку кинули у бій перевірених бійців. Це означає, що для вас в цій грі першочерговим був результат, чи ви награвали бойовий склад для старту у відборі ЧЄ-2016? Чому ви не захотіли ризикувати та надати шанс новачкам?

- Тут справа в часі і в кількості ігор. До вересня місяця у нас всього одна гра, якщо нам вдасться організувати ще 2-3 матчі, буде добре. А так у нас фактично лише один поєдинок, дат УЄФА більше немає, тому що всі збірні, як правило, готуються до фінальної частини ЧС-2014. Крім того, який сенс виходити на поле, якщо не ставити мету − досягти результату.

- Зважаючи на ту непросту ситуацію, яка зараз є в країні, багато що відволікає футболістів від сконцентрованості на самій грі. Що ви їм сказали перед матчем, щоб вони максимально зібрались на цю гру?

- Ми їх попросили, щоб вони своєю грою порадували вболівальників України, щоб цією грою довести, що ми всі разом.

- Наскільки вплинули на підготовку до матчу переноси гри та можливість її відміни, наскільки важко було вам працювати в таких умовах з командою?

- З однієї сторони, це дуже важко, з іншого боку, як я вже казав, ми усі разом. Всі гравці були максимально змобілізовані. Дійсно було прохання, щоб вони своєю грою та результатом порадували вболівальників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: