Україна та Польща не ведуть переговори, щоб спільно прийняти Зимові Олімпійські ігри-2022

30 жовтня 10:57
Переглядів: 222
олімпіада

«Якщо говорити про зимові Олімпійські ігри 2022 року, то ще важко сказати, хто має більші шанси. Наразі можна констатувати, що є рівні можливості і що перед нами ще велика дорога», – про це сьогодні, 29 жовтня, на прес-конференції у Львові повідомила віце-міністр спорту та туризму Республіки Польщі Катажина Собєрайська.

«Якщо говорити про намагання України та Польщі здобути право прийняти ці Ігри, то наші країни використають добрий досвід і висновки з організації Євро-2012. І безперечно, ці всі позитивні висновки матимуть відбиток не лише на туристичній галузі, але й на інших напрямках – культурі, економіці, бізнесі», – додала вона.

Водночас Катажина Собєрайська зауважила, що на міжурядовому рівні між Україною та Польщею розмова щодо організації Зимових Олімпійських ігор-2022 поки що не велася.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Президент України Віктор Янукович заявив, що українська влада розглядає можливість спільно провести зимову Олімпіаду-2022 разом з Польщею та Словаччиною..

Проведення Зимової Олімпіади є одним із національних проектів України, який Кабінет міністрів затвердив у вересні 2012 року.

До 14 листопада цього року Україна повинна офіційно подати в Міжнародний Олімпійський комітет декларацію про наміри провести в Карпатському регіоні Зимову Олімпіаду 2022 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: