Україна вдруге перемагає збірну Франції

13 лютого 12:34
Переглядів: 221
Футзал

І друга зустріч у Франції пройшла з великою перевагою нашої команди, завершившись ще більш вагомішою перемогою українців.

Стартові хвилини матчу, який проходив в більш великому споруді, ніж перший, знову пройшов з деяким хвилюванням українців. Але на цей раз наша "молодіжка" впоралася з ним набагато швидше, і протягом шостої хвилини м'яч двічі побував у воротах господарів.

Спочатку Шамлі на дальній стійці замкнув простріл Малишка з лівого флангу, а всього через декілька секунд в українців пройшов награний аут, і Королишин в дотик відгукнувся на передачу Михайленка - 0:2. Ще через хвилину Королишин міг оформити дубль, але після його потужного удару м'яч влучив у хрестовину. До кінця тайму команди зібрали по п'ять фолів, а на 18 хвилині арбітри призначили 10-метровий у ворота гостей. Однак Рабей, і який виступає за національну збірну своєї країни, не зумів переграти Чеканова - голкіпер українців м'яч відбив. А ось Королишин, отримавши аналогічний шанс на останніх секундах тайму, з 10-метрової позначки не схибив - 0:3.

Виграючи з великим рахунком, підопічні Романа Ковальчика продовжили вести активну гру і після перерви. На 22-й хвилині дубль оформив Шамлі: стоячи спиною до воріт і встигнувши зупинити м'яч на дальній стійці, після чого підошвою покотив його в сітку - 0:4. А на 26-й хвилині точний удар низом з лівого флангу завдав Літвінов - 0:5, зовсім непристойний для французів результат. Рафаель Рейно взяв тайм-аут, після якого на щастя господарів та їхніх вболівальників Франція нарешті забила: швидкий розіграш м'яча завершився ударом з лінії штрафного Шмена - 1:5. На 35-й хвилині Корреа допустив курйозний промах, на замиканні не влучивши у ворота буквально з метра, зате всього через кілька секунд майстерність точності господарям продемонстрував Чеканов. Перехопивши м'яч після атаки французів, які грали з п'ятьма польовими, голкіпер "молодіжки" відправив м'яч у сітку протилежних воріт - 1:6. На 38-й хвилині українці отримали право пробити другий матчі 10-метровий, але Літвінов свою спробу дабл-пенальті не реалізував - голкіпер на удар зреагував.

Що ж, 6:1, а за сумою матчів - 10:2. Україна залишає Францію з дуже хорошим настроєм.