Україна знову поступилася Польші

11 травня 00:06
Переглядів: 585
україна

Молодіжна збірна України в польському місті Кросно провела другий матч проти збірної Польщі, яка була представлена головною, національною командою нашого західного сусіда.

Нагадаємо, що днем раніше українці поступилися 1:5, і, зрозуміло, що у повторній грі наші хлопці хотіли довести супернику, що готові до більш серйозної гри. І треба сказати, що в перші хвилини українці були близькі до того, щоб повести в рахунку. Небезпечно зі штрафного пробивав Литвинов, але поляків виручив голкіпер Кржішка. На висоті він виявився, коли на 4-й хвилині з середньої дистанції пробивав Дзюба. Перший же небезпечний момент біля воріт Тимощука виник через хвилину - Марциняк пробив поруч зі штангою.

Якраз після дальніх ударів поляків і йшла основна загроза воротам Тимощука, оскільки нашим хлопцям вдавалося тримати суперника на дистанції. Єдине, що турбувало, так це швидко набираються фоли - і вже на 11-й команді в пасиві збірної України їх стало 5. Потрібно було діяти трохи акуратніше, і, мабуть, саме це дозволило на 14-й хвилині Марциняк втекти по лівому флангу, а потім, варто визнати, поляку вдався удар у дальній верхній кут, який відбити було б складно навіть воротареві найвищого світового класу. До речі, як тут не згадати, що і в першому матчі наші хлопці пропустили перший м'яч на тій же 14-й хвилині.

Через дві хвилини команди по фолам зрівнялися, і більш молодим і швидким українцям можна було б спробувати на цьому зіграти. На жаль, поляки відіграли чисто, і ні найменшого приводу для призначення шостого фолу не дали. Перший тайм - 1:0.

Дуже складні хвилини випали на долю українців на початку другої половини. Наші хлопці демонстрували стійкість і характер у прагненні не поступатися більш старшим полякам. Але вберегти свої ворота від другого голу не вдалося. Здавалося, після удару Марциняка в штангу неприємності біля воріт Тимощука минули, але через кілька секунд втрата концентрації призвела до виходу Кравчика один на один з Тимощуком, і цю дуель виграв гравець збірної Польщі.

Збільшивши перевагу, господарі паркету міцно тримали ініціативу у своїх руках, і Тимощуку по-дорослому довелося вступати в роботу, наприклад, на 27-й хвилині, відбиваючи дальній удар Кубика. Проте, в середині тайму підопічні Романа Ковальчика провели різку контратаку, після якої Кржішка відбив удар Цапова, а добивання перевів на кутовий. Пішов швидкий розіграш, і після удару Цапова м'яч від ноги Поплавського опинився в сітці польських воріт.

Якщо в цьому епізоді удача посміхнулася нашій збірній, то на 34-й хвилині щастя було на боці збірної Польщі - курйозний гол забив Кубик, вразивши ворота прямим ударом... з кутового.

За 4 хвилини до фінальної сирени і маючи 5 фолів в пасиві, наша молодіжка перейшла на гру з п'ятим польовим - Литвинов виходив у воротарському футболці. Катали м'яч українці багато, але не так багато було ударів по воротах Кржішкі. Останню можливість внести корективи Роман Ковальчик отримав за дві хвилини до кінця матчу, взявши тайм-аут. Але, на жаль... Як і днем раніше, заробили 6-й фол, але, як і днем раніше, Собальчік 10 - тиметровий не забив.

1:3 - поразка нашої молодіжки. Однак поразка поразці ворожнечу - в другій грі збірна України виглядала дуже пристойно, часом ні в чому не поступаючись господарям паркету. А те, що реалізація не на вищому рівні, так це справа наживна. Головне, що у хлопців є перспектива, а далі - це вже їх робота і робота тих тренерів, які будуть виводити молодих футболістів на більш високий рівень.

Польща - Україна (U-21) - 3:1 (1:0)

Україна (U-21): Тимощук - Мануйленко, Лазикін, Дзюба, Литвинов - Лисенко, Миколюк, Кручок, Шамлі, Михайленко, Лясковський, Цапов, Пелех.
Голи: Марциняк, 14, Кравчик, 25, Кубик, 34 - Поплавскі, 30-автогол