Українки стартували на Чемпіонаті Європи з водного поло U-19

12 вересня 18:00
Переглядів: 166
Водне поло

10 вересня 2016 року українська молодіжна збірна дівчат (1997 р.н.) розпочала змагання на чемпіонаті Європи серед ватерполісток до 19 років, який триватиме до 18 вересня у місті Гаага (Нідерланди).

У стартовій грі українки поступилися збірній Франції 9:14 (2-4, 2 -3, 4-3, 1-4).

У першому періоді українки програвали 0:4, відкрити рахунок їм вдалося лише наприкінці першої чверті зустрічі  (на 7-ій хв.) та за 5 сек до перерви подвоїти його – 2:4.

З другого періоду успішно почали наздоганяти і за  три хвилини до закінчення третього періоду зрівняли рахунок 8:8. І все ж на кінець третього періоду француженки відірвалися на два м’ячі 8:10.

На жаль, в останньому, четвертому, періоді, українки не втримали взятий темп і поступилися 1:4, закінчивши гру з загальним рахунком 9:14.

Тренери збірної Михайло Лебедєв та Наталія Мельничук відзначають, що команда боролася до останнього, але не все вийшло у них в захисті. Та й у збірної Франції дуже сильна центральна нападниця, на рахунку якої близько шести голів у наші ворота. Є певні зауваження і до суддівства, але тренери цю тему піднімати не захотіли.

Наступну гру наша збірна проведе сьогодні, 12 вересня, з Хорватією.

Нагадаємо, що у Гаазі честь України захищають такі ватерполістки:

киянки: воротарка Марія Дворжецька (1998 р.н.) та польові гравці — Анфiса Булах, Олена Погорiла, Катерина Ленська (усі 1998 р.н.), Єлизавета Ходос, Дiна Теліпко (обидві 1997 р.н.) та Богдана Заяць (2002 р.н.);

ватерполістки з Дніпра: воротарка Дарія Володько (1999 р.н.) та польові гравці Ліда Кошевая (1997 р.н.), Сабіна Даніліна, Аріна Шакурова і Софія Винник (2001 р.н.);

- спортсменка з Краматорська Валерія Назаренко (1997 р.н.).

Автор: Наталія Васьо