Українки виграли естафету 5-го етапу Кубка світу-15/16 з біатлону

17 січня 16:30
Переглядів: 315
Біатлон

Жіноча збірна України з біатлону в німецькому Рупольдингу у чудовому стилі виграла естафету 5-го етапу Кубка світу сезону-15/16. Валідольній фініш продемонстрували аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна та німкеня Лаура Дальмайєр.

Саме жіночої естафети в німецькому Рупольдингу очікували українські уболівальники, оскільки це був реальний шанс на першу медаль у 2016 році. Надії українців таки були виправдані.

Вже на першому етапі Ірина Варвинець влучно пройшла стрільбу і передавала естафету Юлії Джимі другою. Джима також не підвела і два вогневих рубежі пройшла чисто. Причому, естафету Валі Семеренко Джима передала першою з первагою над другим місцем в 28 секунд. Валя мала час і перевагу пройти дистанцію комфортно, але вийшло навпаки. Семеренко доволі стрімко йшла по трасі і розпочала стрільбу лежачи також вдало. Але з останнім патроном вийшла якась халепа. Чотири поспіль промахи і Семеренко вже біжить на штрафне коло та відстає від булоруски Пісарєвої на 22 секунди.

У стрільбі вже стоячи Семеренко виправилася, припустившись лише одного промаху і скоротила відставання від білоруски до восьми секунд. Десь в середині фінішного кола Пісарєва перестала бігти і навіть зійшла з траси на деякий час. Семеренко передає естафету першою Підгрушній. Фора перед німецькою командою була 23 секунди, але за Німеччину бігла Лаура Дальмайєр.

Битва між Підгрушною та Дальмайєр була жорсткою. Дальмайєр нині швидка, як німецький Mercedes, а Підгрушна взяла досвідом. Вже до першої стрільби Дальмайєр скорочує відставання до 18 секунд. Але в стрільбі лежачи Підгрушна б`є бездоганно, влучна і Дальмайєр. І знову на трасі Дальмайєр ліквідовує відставання у 18 секунд і обходить українку. Все мала вирішувати "стійка". І саме тут Дальмайєр припускається одного промаху, а Підгрушна знову стріляє чисто і на фінішне коло йде з перевагою над німкенею у вісім секунд. Для німецької ракети така перевага – це ніщо. Але і Підгрушна виклалася на усі 200%. Дальмайєр скорочувала відставання на гірці, але на рівних частинах траси українка збільшувала відрив.

На останніх 400 метрах Підгрушна "везла" Дальмайєр майже чотири секунди, але представниця Німеччини не атакувала. Дальмайєр почала штурм уже на самому фінішному відрізку, але зробила це занадто пізно. На останніх метрах траси Підгрушна класично "підрізала" Дальмайєр і виграла гонку. Лаура була знервована таким фінтом українки, а стадіон німецького Рупольдингу засвистів. Тим не менш Україна виграє золоті нагороди в останній гонці етапу Кубка світу в Німеччині.

Довідка          

Кубок світу-15/16 з біатлону

5-й етап. Рупольдинг (Німеччина)

17 січня. Жінки. Естафета 4х6 км

1. Україна – 1:16.14.2 (1+4)

2. Німеччина – +1.2 (2+11)

3. Італія – +43.8 (0+10)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: