"Українська команда мусить завжди боротись за найвищі місця"

31 серпня 07:24
Переглядів: 694
Харжевський

Нещодавно юнацька збірна України, сформована з футболістів 2000 року народження, завершила виступи на традиційному міжнародному турнірі пам’яті Вацлава Єжика, що проходив у столиці Чехії Празі. В останній ігровий день наші хлопці в матчі за п’яте місце впевнено, з рахунком 4:1 переграли своїх однолітків із Росії. 

Інформаційний центр ФК «Карпати» поспілкувався з Петром Харжевським, який розповів чого забракло українській команді аби посісти призові місця.

«Організація турніру була на високому рівні: готель, харчування, відновлення. Футболісти мали все для того, щоби якнайкраще підготуватись до ігор. Прага – дуже гарне місто. На жаль, у нас було мало часу аби достатньо познайомитись зі старовинним європейським містом. Щоправда, думки були тільки про футбол та майбутні матчі», – розповів карпатівець

«Наша команда завжди має боротись за найвищі місця на будь-якому турнірі. Результатом не задоволені. Вважаю, що десь не вистачало майстерності у завершальній стадії атак. Це підтверджує той факт, що створили безліч моментів, але забили мало. У всіх матчах показали приблизно однаковий рівень. Але так вийшло, що в одній грі забили чотири м’ячі, а в іншій, такій же по змісту, граємо «сухий» матч».

«Серед усіх команд-учасників найбільше сподобались японці. Вони якісно проводили кожну гру та впевнено перемагали своїх опонентів. На жаль, траплялись такі випадки, коли очевидною була допомога суддів. Зараз вже не хочу конкретизувати, але неприємно, що на турнірі такого високого рівня спостерігаються подібні ситуації», – каже футболіст

«На останній матч налаштовувались дуже серйозно; хотіли довести, що матч за п’яте місце для українців – це випадковість. Гра вийшла досить цікава та водночас бойова. Скажу, що наша команда надійно зіграла на останньому рубежі і, як наслідок, впевнено та заслужено перемогли».

«У суботу граємо перенесений матч проти рівненського «Вереса». Тренери дали кілька днів для відпочину та відновлення. Самопочуття чудове, підходимо у бойовій готовності та чудовому настрої до майбутнього поєдинку», – підсумував Харжевський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: