Українська Прем'єр-ліга може набути шотландського варіанту?

19 березня 15:47
Переглядів: 134
Премєр ліга

Відомий футбольний функціонер Дмитро Селюк про те, що зараз відбувається з нашим футболом і як ситуація в країні відіб'ється на його найближчому майбутньому.

- Арешт власника «Таврії» Дмитра Фірташа вплине на долю сімферопольського клубу та київського « Динамо», де він виступає в якості генерального спонсора?

- Безумовно, це позначиться на «Динамо». Як саме, поки не готовий сказати. Ще болючіше це вдарить по «Таврії».

- Зараз у всіх українських клубах варто чекати серйозних кадрових і фінансових змін. Як думаєте, Олександр Ярославський, наприклад, повернеться в «Металіст»?

- Навряд чи. Він уже не зацікавлений в «Металісті». Думаю, зараз, коли економічна ситуація в країні важка, великий капітал можна залучити в футбол чи пільгами в бізнесі, або ще якимись рішеннями на рівні держави. Потрібні свіжі ідеї, а їх поки немає.

- Чи скоротить Рінат Ахметов бюджет «Шахтаря»?

- Це ви вже у нього питайте. Хоча «Шахтар» - єдиний український клуб, який вміє вигідно продавати гравців, тому клуб Ахметова криза найменш зачепить.

- У Ігоря Коломойського, який швидше за всіх домовився з новою владою, все залишиться без змін?

- Думаю, так. «Дніпро» залишиться стабільний, а от що буде з допомогою «дружнім» клубам не можу сказати. На жаль, багато хто зараз можуть просто загнутися, якщо не підуть на скорочення бюджетів. У такій ситуації я пропоную реформувати українську Прем'єр-лігу. Залишити десятку найстабільніших клубів, і проводити чемпіонат в чотири кола. Мінімум шістка боротиметься за медалі і єврокубки, а решта - за виживання. Буде більше якісних матчів, менше прохідних і договірних.

- Легіонери почали залишати українські клуби. Тенденція продовжиться? І влітку буде складніше запросити якісних іноземців?

- Якщо політична ситуація врегулюється, то ніякого відтоку не буде. Не бачу приводів для паніки. Більш того, завдяки останнім гучним продажів «Шахтаря» репутація українських клубів на ринку зараз висока, так що нам як і раніше довіряють, і до нас готові їхати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: