Українська соціальна кампанія "Червона картка" отримала нагороду ТАФІСА

23 жовтня 14:30
Переглядів: 83
Спорт

В Будапешті (Угорщина) відбулась одна з найголовніших міжнародних подій для світового фізкультурного співтовариства, а саме Світовий Конгрес Спорту для всіх ТАФІСА. Учасники з більш ніж ста країн світу, з усіх континентів об’єдналися навколо теми: «Спорт для всіх – спадщина для нащадків». В рамках цього форуму пройшла урочиста церемонія вручення нагород найбільш успішним проектам в світовій практиці руху «Спорт для всіх». Першу нагороду за високу якість та практичну значущість отримала Українська соціальна кампанія «Червона картка», - йдеться на веб-сторінці Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» у соцмережах.

Основна ідея соціальної інформаційно-пропагандистської кампанії «Червона картка» є пропаганда активного і здорового способу життя, популяризація занять фізичною культурою та спортом серед всіх вікових категорій та верств населення через актуалізацію певної соціальної проблеми, засобом подолання якої є заняття фізичною культурою і спортом.

Нагороду Директору всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Сергію Пчеліну вручив Президент ТАФІСА Ю-Хо Чанг (Ju-Ho Chang). «Завжди приємно отримувати нагороди, а особливо приємно, що результати тяжкої праці визнаються міжнародним співтовариством. Насправді, для мене та нашої команди ця нагорода є дуже важливою та означає, що ми на правильному шляху. Дуже дякую усім членам ТАФІСА, ми не будемо зупинятись та й надалі будемо приємно дивувати усіх новими та якісними проектами», - зазначив Сергій Пчелін у своїй промові під час церемонії нагородження.

В рамках Конгресу також відбулося засідання Генеральної Асамблеї ТАФІСА, де у порядку денному було розглянуто багато важливих питань та визначення місця проведення Світового конгресу ТАФІСА-2019. Право приймати виборола Японія, місто Токіо. Також визначилися з місцем проведення Всесвітніх Ігор ТАФІСА-2020, це столиця Португалії – місто Лісабон.

Українська делегація взяла участь в усіх запланованих заходах, а також провела ряд важливих стратегічних зустрічей щодо подальшої міжнародної співпраці в рамках різноманітних світових проектів, а також з приводу української соціальної кампанії «Червона картка», яка була урочисто презентована на Конгресі міжнародним колегам.

Міжнародне співтовариство «Спорт для всіх» високо оцінило українську ініціативу, яка за результатами Конгресу найближчим часом вийде на міжнародний рівень. «ТАФІСА пишається результативною роботою українського «Спорт для всіх», а особливо соціальним проектом «Червона картка», яка може стати прекрасним прикладом для інших країн світу» - прокоментував презентацію Генеральний Секретар ТАФІСА Вольфганг Бауманн.

Голова української делегації Сергій Пчелін мав плідну зустріч з Президентом ТАФІСА Ю-Хо Чангом (Ju-Ho Chang), Генеральним Секретарем ТАФІСА Вольфгангом Бауманном, Головою компанії «Nike» Уіллом Норманом, а також з колегами із США, Японії, Кореї, Індонезії, Португалії, Нідерландів, Того, Сербії, Великобританії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: