Українська збірна – переможець чемпіонату світу з хортингу у Трускавці

06 грудня 14:30
Переглядів: 126
Хортинг

Нещодавно в курортному Трускавці на базі спортивної бази готельно-курортного комплексу "Карпати" завершився другий чемпіонат світу з хортингу. Позмагатись за звання кращого на Львівщину з’їхалися 480 спортсменів із 14-ти країн світу: України, Польщі, США, Марокко, Росії, Білорусії, Узбекистану, Азербайджану, Грузії, Угорщини, Молдови, Словаччини, Вірменії та Румунії. Найбільш чисельною у цьому виді спорту була команда господарів – збірна України.

"Молоде українське бойове мистецтво, засноване Заслуженим тренером України Едуардом Єрьоменком у 2009-му році, так стрімко розвивається і набирає обертів в Україні і за кордоном, що за роки існування вже відбулось два чемпіонати Європи і два чемпіонати світу", - розповідає заступник начальника управління Оксана Вацеба.

Світова першість відбувалась у чотирьох розділах: двох безконтактних – "Форма" і "Показовий виступ" та двох контактних – "Двобій" та "Сутичка". Учасниками стали атлети різних вікових груп: від молодших юнаків та дівчат віком 8-9 років до ветеранів категорії 35+.

За словами Оксани Вацеби, вже першого змагального дня у розділі "Показовий виступ" зав’язалася жорстка боротьба за медалі, де справжній приклад здорового тіла і духу продемонстрував найстарший учасник турніру 56-літній Володимир Шевчук з Броварів.

У розділі "Сутичка" серед молодших вікових категорій запам’ятався юний американець Джефрі Даніел, який виборов третє місце. У старших вікових групах "Сутички" успішно виступили спортсмени із Марокко. У "Двобої" неабияку техніку демонстрували представники Білорусії.

Однак у підсумку перше загальнокомандне місце вибороли господарі – збірна команда України. Другою стала команда з Білорусії, третє місце – за збірною Молдови.

Довідка:

Хортинг - український вид спортивних єдиноборств. Позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Слово "хортинг" походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: