Українські баскетболістки впевнені у своєму успіху на Євробаскеті

29 червня 17:27
Переглядів: 175
баскетбол

Жіноча збірна України з баскетболу, яка з міркувань безпеки проводила всі поєдинки відбіркового турніру до Чемпіонату Європи на виїзді, повернулася додому. В активі наших спортсменок 5 перемог у 6 матчах.

По прильоту баскетболістки у відповідь на запитання журналістів поділилися своїми враженнями від відбірного турніру і розповіли про очікування від майбутнього Євробаскету, повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Гравець збірної України Катерина Дорогобузова:

«Був шок, адже таке сталося вперше, - заявила Катерина. - Ми дуже хотіли, щоб наші близькі, наші вболівальники підтримували нас. Ще ми розуміли, що буде важко, адже коли граєш вдома, маєш перевагу. Але ми були дуже мотивовані, адже на чемпіонаті Європи в минулому році не все вийшло. І було величезне бажання показати, що ми можемо. Склад був дещо змінений. Всі дівчата старалися, боролися до останнього, незважаючи на те, хто був на майданчику, ми підтримували один одного. Хотілося боротися до останнього і завершити відбір без поразок, але це спорт, нам трішки не пощастило. Було важко, всі втомилися, нелегко грати через день складні матчі ».

Гравець жіночої збірної України Ольга Дубровіна:

«У збірній з'явилися нові гравці, - сказала Ольга. - Вони допомогли, їм величезне спасибі. У другому матчі зі збірною Фінляндії ми програвали, але врешті-решт перемогли з значною перевагою. Переломний момент був у другому поєдинку з командою Німеччини, коли ми відіграли солідне відставання, німкені за 10 хвилин нічого не закинули. Думаю, саме це нам дало розуміння, що ми не тільки можемо перемогти чорногорок, але і розраховувати на ТОП-8. Так сталося, що на добу затримали рейс з Чорногорії. Ми всі дуже хочемо додому. Скучили за Україну, сподіваємося, що тут все буде спокійно. Думки тільки про відпустку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: