Українські баскетболісти здобули Кубок європейських чемпіонів

05 грудня 13:59
Переглядів: 124
Баскетбол

У Стамбулі відбулися змагання за 6 Кубок європейських чемпіонів з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху. У цьому турнірі брали участь 12 команд з Туреччини, Литви, Польщі, Греції, Італії, Англії, Словенії, Росії, Латвії, Франції і України.

Україну представляла чоловіча команда ДОС ДЮСШ (Дніпропетровськ). Дванадцять команд розбили на 4 групи по 3 команди. Українці потрапили в групу з командами Туреччини і Франції. Вигравши у турків - 93:62 і французів - 89:74, українська команда зайняла перше місце у своїй підгрупі і вийшла у чвертьфінал Єврокубка.

У чвертьфіналі українці грали проти чемпіонів Європи - команди Словенії - і упевнено перемогли - 81:46, вийшовши у півфінал на команду Росії. У впертій боротьбі українці здобули перемогу з рахунком 73:72.

У фіналі на українську команду чекали дефлімпійські чемпіони - литовці. До цієї гри ще жодного разу наша команда не вигравала у литовців. Вигравши у Литви з рахунком 83:72, команда ДОС ДЮСШ (Дніпропетровськ) стала володарем Кубка європейських чемпіонів.

Нагадаємо, раніше збірна України з футзалу серед інвалідів з вадами слуху стала чемпіоном Європи, обігравши у фіналі змагань збірну Росії.