Українські лучники без бою поступились росіянам

26 липня 17:09
Переглядів: 366
Іваницький

У м.Ечміадзині (Вірменія) наближається до завершення чемпіонат Європи зі стрільби з лука. 25 липня тут визначилися переможці у командних змаганнях.

Серед чоловіків чемпіоном Європи стала збірна Франції, яка у фіналі перестріляла Німеччину. Українські лучники без бою поступилися росіянам 0:6 (53:56, 52:56, 51:54) і посіли 8 місце. У складі збірної виступав вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (на фото). Компанію Георгію склали харківянин Віктор Рубан та львів’янин Дмитро Марченко.

Українська жіноча збірна у 1/8 фіналу несподівано програла збірній Грузії 2:6, за яку виступали колишні львів’янки Юлія Лобженідзе та Крістіна Есебуа (вип. ЛУФК 2002р.). У кінцевому підсумку українки розділили 9 місце з іншими невдахами цієї стадії змагань. Львівські грузинки – сьомі.

І в особистих змаганнях каменем спотикання для українців стала 1/8 фіналу. Іваницький на цьому етапі поступився французу Жану-Шарлю Валладонту 2:6, Рубан – нідерландцю Ріку Ван дер Вену 2:6, херсончанка Анастасія Павлова – італійці Гєндаліні Сартарі 0:6.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: