Українські олімпійці повернулися із Сочі додому

24 лютого 17:28
Переглядів: 225
Підгрушна

Сьогодні вранці до Києва із російського Сочі, столиці ХХІІ зимових Олімпійських Ігор-2014 прибула національна Олімпійська команда України.

Серед прибулих головні тріумфаторки Білих Ігор-2014 – жіноча команда з біатлону, а саме Олена Підгрушна, Юлія Джима, Віта та Валя Семеренки, які прославили рідну країну на глобальному спортивному форумі та присвятили свої досягнення великому українському народу, інформує noc-ukr.org.

Спортсменок, тренерів та колектив Олімпійської команди в міжнародному аеропорту «Бориспіль» вітали члени Виконкому Національного олімпійського комітету, представники Міністерства молоді та спорту, спортивних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств та відомств, обласних організацій, рідні та близькі наших спортсменів, численні представники ЗМІ.

На адресу олімпійців прозвучали теплі слова вдячності за видатні досягнення та великий внесок в історію українського спорту.

Нагадаємо, що на ХХІІ зимових Олімпійських іграх в Сочі українці виступили успішно, виборовши золоту та бронзову нагороди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: