"Українські отамани" - "Алжирські пустельні яструби": матчеву зустріч відмінено

27 лютого 07:20
Переглядів: 478
українські отамани

Матчеву зустріч десятого кола Всесвітньої серії боксу між «Українськими отаманами» та «Алжирськими пустельними яструбами» відмінено. Про це в офіційному зверненні до клубу «Українські отамани» повідомило керівництво Всесвітньої серії боксу.

Матчеву зустріч десятого кола Всесвітньої серії боксу, яка мала відбутися 28 лютого в столичному Палаці спорту, між «Українськими отаманами» та «Алжирськими пустельними яструбами» відмінено. Про це йдеться в офіційному зверненні керівництва Всесвітньої серії боксу до клубів-учасників. 

Надалі до вашої уваги текст офіційної заяви WSB: 

«У зв'язку з виниклими адміністративними та логістичними труднощами, організація та проведення матчевої зустрічі між «Українськими отаманами» та «Алжирськими пустельними яструбами» 28 лютого, як це було заплановано календарем змагань, є неможливим. У зв'язку з цим, а також враховуючи той факт, що групова стадія змагань фактично підійшла до кінця, перенесення матчу на більш пізню дату також неможливо.

В зв’язку з тим, що дана зміна календарного плану суттєво вплинула на загальну картину змагань Всесвітньої серії боксу, а також може відбитися на турнірному розташуванні обох команд, керівництвом WSB буде прийнято рішення стосовно застосування штрафних санкцій. Якими будуть ці санкції буде вирішено на засіданні правління WSB. Більш детальна інформація буде оголошена відразу після його завершення»

Таким чином свій наступний поєдинок «Українські отамани» проведуть 8 березня в Німеччині. Нашими суперниками буде «Команда Німеччини», яка наразі посідає третю сходинку підгрупи «А». 

Поєдинок 8 березня стане для «Українських отаманів» останнім у груповому етапі Всесвітньої серії боксу. Надалі наша команда розпочне виступи у плей-офф. Перші поєдинки чвертьфінальної стадії проойдуть 28 березня. Матчі відповіді відбудуться 4 квітня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: