"Українські отамани" - "Baku Fires". Анонс

30 березня 00:29
Переглядів: 990
ломаченко

Після першого етапу чверть-фінальної зустрічі у Всесвітній серії боксу, коли Українські отаман завдали жорсткої поразка Азербайджанським Вогням Баку в Києві (5-0), весь боксерський затаїв подих в очікуванні матчу-відповіді в Баку.Основною інтригою стала зустріч на рингу дворазового олімпійського чемпіона і дворазового чемпіона світу AIBA, 25-річного Василя Ломаченка і топового боксера Азербайджанської команди "Вогні Баку", чемпіона світу AIBA Чикаго 2007, Альберта Селімова.

Український «супрімо» Ломаченко і перший у рейтингу WSB в легкій вазі (57-61кг) Селімов у своїй кар'єрі зустрічались тільки двічі, але їх протистояння відносять до легенд світового спорту. Ломаченко з 2007 року не зазнавав жодної поразки. Проте саме 2007 року у фіналі чемпіонату Світу АІБА в Чикаго судді присудили перемогу Селімову. З тих пір, Ломаченко мріяв про повторну зустріч і це сталося через рік потому, коли українець прибрав Селімова в першій же зустрічі в Пекіні на Олімпійських іграх 2008. Там він здобув золоту медаль та приз найкращого боксера турніру.

Після Пекіна обидві зірки не зустрічались ні на одному міжнародному турнірі. WSB зробило цей третій бій реальним. Тепер принципові суперники мають змогу поставити крапку у цьому протистоянні. 

«Я вже не можу дочекатися зважування, щоб поглянути у вічі Селімову», - зізнається Ломаченко, - «мені кортить вийти у ринг, щоб раз і назавжди довести, хто з нас кращий». 

Лівша Ломаченко провів більше трьохсот поєдинків протягом всієї своєї разючою кар'єри. У трьох своїх поєдинках в Всесвітній серії боксу він отримував перемогу. Можна впевнено сказати, що у нього, є всі якості та вміння, щоб зробити перемогу Селімова в Баку нездійсненною місією. Український герой має велику перевагу за рахунок надзвичайно швидких ніг, які дають йому достатньо часу, щоб завдати потужного удару.

Його російський суперник народився в Дагестані в 1986 році. Виграв у 2006 році свій перший великий турнір - Чемпіонат Європи з боксу в Пловдиві, Болгарія. Наразі селімов є зіркою у своїй ваговій категорії. Контракт з Вогнями Баку Селімов підписав на початку цього сезону. У своіх чотирьох боях він теж залишився непереможеним. Дагестанський боксер відомий своїми важкими ударами, але йому необхідно бути підготовленим на 120%, щоб перемогти Ломаченко в їх довгоочікуваному бою.

Нагадаємо, що цей бій також буде вирішальним для обох команд. Якщо Ломаченко завоює перемогу, команда "Українські отамани" переходить у наступний етап змагань, адже українцям достатньо однієї перемогу в Баку, щоб перевершити своїх суперників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: