"Українські отамани" готуються до наступного сезону

07 квітня 12:24
Переглядів: 2290
українські отамани

Команда «Українські отамани» боксуватиме в наступному сезоні. Про це, нашому сайту повідомили представники клубу. Як виявилося, білорус Сергій Корнєєв, який оприлюднив інформацію про закриття клубу «Українських отаманів», просто неправильно висловився.

Насправді, після чвертьфінального бою «отаманів» з командою Росії в Донецьку відбулася зустріч представників команди з президентом ФБУ Володимиром Продивусом. На зустрічі були підведені підсумки минулого сезону, а також окреслено плани на сезон наступний. Уже в серпні 2014-го оновлена команда «Українські отамани» повинна приступити до тренувальних зборів.

Очікується, що ставка буде зроблена на українських боксерів і скоротиться кількість легіонерів в команді. Лідери команди цього сезону Дмитро Митрофанов, Микола Буценко, Павло Іщенко та ін. за попередніми даними планують боксувати за «отаманів». Під питанням участь в команді Дениса Берінчика, який, нібито має намір переходити у професіонали.

Немає поки ясності з тренерським штабом команди. На сьогоднішній день Валентин Соболевський не продовжив контракт в клубом. Одна з причин, по якій головний тренер української команди поки не готовий озвучувати свої плани на наступний сезон, - його походження. Соболевський родом із Севастополя.

«Буду розмовляти з керівництвом Держкомспорту, можливо, буду працевлаштовуватися в Києві. Загалом, поки не ясно», - заявив він одному з українських ЗМІ.

Нагадаємо, також, що ще одним стимулом для українців боксувати за «Українських отаманів» у наступному сезоні - отримання олімпійських ліцензій на Ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Як і в минулому сезоні, боксери виступатимуть у 10 вагових категоріях. Через Всесвітню боксерську серію (WSB) передбачено отримання 17 ліцензій на Олімпіаду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: