"Українські отамани" - "Італійський грім":оновлені склади команд

12 грудня 23:40
Переглядів: 760
Українські отамани

До вашої уваги склад учасників матчевої зустрічі четвертого кола Всесвітньої серії боксу, в якій зустрінуться володарі срібного кубку третього сезону Всесвітньої серії боксу «Українські отамани» та  чемпіони другого сезону ВСБ, команда з Італії «Італійський грім».

Вагова категорія 49 кг:

Вадим Кудряков «Українські отамани» - Джанлука Консельмо «Італійський грім»

ПАТРІК БАРНС: Чемпіон Європи 2010 року в Москві, чемпіон ігор Співдружності 2010 року, чемпіон Ірландії 2012 року, бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року.

Вагова категорія 56 кг:

Микола Буценко «Українські отамани» - Джелхір Хедафі «Італійський грім»

ДЖЕЛХІР ХЕДАФІ: провів 15 боїв на професійному ринзі, в усіх поєдинках здобув перемоги, 11 з яких закінчив достроково, фіналіст Олімпійських ігор 2008 року, у фінальному поєдинку програв Василю Ломаченко.

Вагова категорія 64 кг:

Евалдас Петраускас «Українські отамани» -  Бранімір Станковіч «Італійський грім»

БРАНІМІР СТАНКОВІЧ: 10 поєдинків у Всесвітній серії боксу і лише дві поразки, в минулому сезоні, у півфінальному поєдинку проти «Отаманів», здолав Дениса Берінчика, чемпіон Сербії 2011 року.

Вагова категорія 75 кг:

Дмитро Митрофанов «Українські отамани» - Мішель Таварез «Італійський грім»

МІШЕЛЬ ТАВАРЕЗ: 18 поєдинків у Всесвітній серії боксу, в 12-ти з яких святкував перемоги, в минулому сезоні зазнав двох поразок від українців Івана Голуба та Дмитра Митрофанова, бронзовий призер чемпіонату Франції 2011 року.

Вагова категорія 91 кг.:

Сергій Корнєєв «Українські отамани» - Клементе Руссо «Італійський грім»

КЛЕМЕНТЕ РУССО: чемпіон світу 2013 року, срібний призер Олімпійських ігор 2012 року, чемпіон минулого другого сезону ВСБ у складі «Італійського грому». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: