"Українські отамани" - "Команда Росії": заключний домашній бій у груповому етапі

14 квітня 13:30
Переглядів: 171
українські отамани

Менш ніж за тиждень на «Українських отаманів» очікує одна з найбільш принципових матчевих зустрічей у нинішньому розіграші змагань Всесвітньої серії боксу. 17 квітня, о 21:00, у столичному Палаці спорту «Отамани» зійдуться в очному протистоянні проти «Команди Росії». Зустріч пройде в рамках тринадцятого туру змагань.

Перед зустріччю з «Отаманами» російська команда посідає другу сходинку у підгрупі «А» з 28-ма заліковими балами. «Українські отамани» розмістилися на третій позиції здобувши до свого активу двадцять чотири пункти.

Найближча матчева зустріч буде вкрай важлива для нашої команди з точки зору турнірної боротьби, про що зазначив генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк: «Матч-відповідь проти російської команди буде вкрай важливий з точки зору наших амбіцій та старань у продовженні турнірної боротьби у нинішньому розіграші змагань Всесвітньої серії боксу. Хлопці налаштовані лише перемагати, тому я більш ніж впевнений, що вечір боксу пройде на дуже високому рівні і ми візьмемо матч-реванш за поразку у першому колі WSB. Єдине, я звертаюсь до усіх глядачів, представників ЗМІ та прихильників нашого клубу з проханням не переводити цю зустріч у суто політичне протистояння. Я вас запевняю, що кожен з наших боксерів чудово розуміє усю повноту відповідальності, тому особливої мотивації для них не потрібно. Ми повинні втримуватись від будь-яких провокацій, показати, що ми єдині і заряджати лише позитивом саме наших хлопців».

Нагадаємо, у нинішньому розіграші змагань команди вже зустрічалися між собою. 21 лютого, в рамках шостого туру Всесвітньої серії боксу, «Українські отамани» на виїзді зазнали поразки з рахунком 0:5.

Трансляція матчевої зустрічі відбудеться 17 квітня о 21:30 на телеканалі 2+2.

Продаж квитків на матчеву зустріч здійснюється на сайті zritel.ua та у касах столичного Палацу спорту.

НЕ ПРОПУСТИ НАПРОЧУД ЦІКАВОГО ПРОТИСТОЯННЯ! ПІДТРИМАЙ «УКРАЇНСЬКИХ ОТАМАНІВ» У МАТЧІ ПРОТИ «КОМАНДИ РОСІЇ»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: