"Українські отамани" підтримали поранених військових

05 березня 18:14
Переглядів: 518
отамани

Протягом усіх домашніх матчів отаманів V сезону WSB, які проходили у м. Києві на вечорах боксу були присутні наші браві захисники - бійці, що повернулись додому з зони бойових дій, а також військові, які перебувають на лікуванні Головного медичного київського військового шпиталю. 

Бачити, як герої вболівають за Отаманів, як сяють посмішки на їх обличчях, як вони співають гімн і скандують "Україна!!!" - це безцінно! Ми безмежно щасливі, що можемо подарувати нашим оборонцям можливість провести вечір за межами лікарні, прийти з родиною на бій, де перемагає спорт і завзяття, а не зброя.

Після чергового матчу координатори шпиталю звернулись до нас із проханням підписати українські прапори у боксерів клубу, аби ними можна було прикрасити палати лікарні. Як пояснюють самі військові, дійсно, їм може не вистачати бронежилетів, ліків, приборів нічного бачення, тощо, проте ще більше не вистачає подарунків "з душею", таких як мамин в`язаний шарф, малюнок від маленької сестрички, листівки із сонцем на блакитному небі. Ці речі сповнюють серце надією і вірою у перемогу, у те, що всі їх зусилля не даремні і тут їх люблять та чекають.

12 прапорів будуть передані до шпиталю напередодні одного із наступних домашніх матчів та розміщені у палатах військовопоранених.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: