"Українські отамани" проти діючих чемпіонів WSB

26 лютого 15:53
Переглядів: 214
Отамани

27 лютого «Отамани» проведуть черговий поєдинок у змаганнях Всесвітньої серії боксу проти «Кубинських приборкувачів».

Черговий «домашній» іспит очікує на «Українських отаманів» у п’ятому сезоні змагань Всесвітньої серії боксу. 27 лютого, у столичному Палаці спорту, професіональний боксерський клуб «Українські отамани» проведе надскладну матчеву зустрічі в рамках сьомого туру WSB. Нашими майбутніми суперниками, з якими ми закриємо перше коло групової стадії змагань, стануть представники «острову Свободи», діючі чемпіони змагань WSB – «Cuba Domadores» («Кубинські приборкувачі»). 

Перед вирішальним матчем з кубинцями «Отамани» посідають другу сходинку підгрупи «А» з 13-ма набраними балами. В той час як кубинська команда впевнено розташувалася на першому місці нашої групи з максимальної кількістю балів – 18.

В останньому турі змагань кубинська команда впевнено перемогла «Британських левових сердець» з рахунком 4:1. В той час як «Українські отамани» поступилися «Команді Росії» з рахунком 0:5.

«Найближчої п’ятниці нас очікує неймовірно яскравий вечір боксу, який, я впевнений, подарують глядачам учасники матчевої зустрічі. Нашим хлопцям будуть протистояти діючі чемпіони Всесвітньої серії боксу, тому я переконаний, що поєдинки будуть дійсно а найвищому рівні. До України кубинська команда прибуде у своєму найкращому складі, в якому будуть діючі призери Олімпійських ігор та світових першостей, - зазначив директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк. – Також хочу подякувати прихильникам та шанувальникам нашого клубу за надзвичайно активний інтерес до цього матчу, про що свідчить статистика продажу квитків. Зараз для нашої команди надзвичайно важлива підтримка, тому я закликаю усіх прийти 27 лютого у столичний Палац спорту та підтримати наш клуб у такому непростому протистоянні». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: