"Українські отамани" прийматимуть участь у новому сезоні WSB"

08 квітня 10:32
Переглядів: 314
Українські отамани

Головний тренер професійного боксерського клубу «Українські отамани» спростував інформацію про закриття клубу, яку днями з`явилася на сторінках багатьох видань.

- Валентин Іванович, однією з найбільш обговорюваних новин зараз є інформація про можливе закриття професійного боксерського клубу «Українські отамани», про що на своїй сторінці у одній з соціальних мереж написав легіонер нашого клубу, важковаговик Сергій Корнєєв (Білорусія) (далі наводиться текст повідомлення Сергія Корнєєва з соціальної мережі):«Поддержите, братья Украинцы, нам очень нравиться ваш народ и культура и только рады боксировать за Украину, но как будет дальше не понятно... В связи с тяжелой ситуацией в стране – клуб «Украинские Атаманы» на грани закрытия... Общественность должна голосовать за сохранение клуба, как национального достояния! Слава Украине!!!»

- Відверто кажучи я сам був здивований коли прочитав його коментар. Мені здається, що Сергій отримав від когось неправдиву інформацію. Клуб як існував, так і буде існувати. Так, зараз досить складна ситуація в країні, проте президент клубу «Українські отамани» Володимир Продивус робить усе можливе щоб боксери клубу були забезпечені усім необхідним. Після матчу в Донецьку у нас відбулася розмова з президентом клубу під час якої ми підбили підсумки нинішнього сезону та поділилися планами на майбутній. Скажу так, розмов про закриття клубу взагалі не йшло.

- Якщо не секрет, можна дізнатися більше деталей розмови?

- Загалом говорили про виступи у нинішньому сезоні та формування плану підготовки на наступний. Президент також запевнив, що наступний сезон буде вкрай важливий для клубу, адже в змаганняхWSB розігруватимуться Олімпійські ліцензії.

- Зараз у команди буде велика перерва… Чим плануєте займатися у міжсезоння? 

- В першу чергу на тижні ми плануємо провести заключну нараду на якій зберуться: президент клубу, менеджмент, тренери, боксери, де ми і будемо визначатися з планами на наступний сезон. Звичайно, не всі будуть працювати з нами далі, когось вже залучати не будуть. Але те, що клуб не закривається, нам вже озвучили. Зараз важливо зіставити план підготовки до наступного сезону. Це наша першочергова задача.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: