"Українські отамани" розбили "Британські левові серця"

24 січня 00:14
Переглядів: 292
Українські отамани

У п'ятницю в Києві «Українські отамани» здобули другу перемогу в новому сезоні Всесвітньої серії боксу. Бійці нашого клубу на рингу столичного виставкового центру AKKO International приймали команду «Британські левові серця».

У категорії до 52 кг кіргізстанській легіонер «Отаманів» Азат Усеналієв провів відмінний бій проти дворазового чемпіона Європи Ендрю Селбі. Представник українського клубу успішно діяв на контратаках і завершив на свою користь чотири поспіль раунду. У валлійця, який пропустив багато прямих влучень, повністю затекло ліве око, через що суддя зупинив поєдинок після четвертої трихвилинки. Усеналієв здобув дострокову перемогу технічним нокаутом.

У вазі до 60 кг Олег Прудкий відправив у нокдаун Джозефа Кордіна вже на першій хвилині стартового раунду. Але британець швидко зумів прийти в себе і надати надалі українцеві гідний опір. Протягом всього поєдинку боксери демонстрували в'язкий, з великою кількістю клінчів бій, в якому невелика перевага була на боці Прудкого, який здобув перемогу одноголосним рішенням суддів.

У категорії до 69 кг бронзовий призер чемпіонату Європи Богдан Шелестюк зіткнувся з серйозним опором Табура-Ессумана Еко. Британець боксував у силовій манері і володів ініціативою. Судді віддали українцеві перший і четвертий раунди, але у вирішальній трихвилинці він виглядав пасивно і не зумів довести що заслужив перемогу. Роздільним рішенням виграв представник «Левових сердець», що скоротив відставання свого клубу.

Загальну перемогу у матчі «Українським отаманам» у категорії до 81 кг приніс Олександр Хижняк. У поєдинку проти Ештона Брауна українець з першого раунду був заряджений на жорсткі атаки і повів у рахунку на картках усіх суддів. Наш боксер продовжував вкладатися в удари в другому раунді і серією своїх влучень змусив рефері в рингу спочатку почати британцеві відлік, а потім і зупинити поєдинок. Олександр Хижняк здобув перемогу технічним нокаутом.

У суперважкій вазі Віктор Вихрист не зміг впоратися із завданням не віддати британцям в матчі жодного турнірного очка. У поєдинку проти Джозефа Джойса українець гідно провів перший раунд, але судді віддали перевагу супернику, удари якого були більш акцентування. Поєдинок закінчився у другому раунді, коли Джойс двічі послав Вихриста в нокдаун, а потім відправив у важкий нокаут. «Українські отамани» виграли у «Британських левових сердець» з рахунком 3:2.

«Українські отамани» - «Британські левові серця» 3:2

Вагова категорія 52 кг

Азат Усеналієв - Ендрю Селбі TKO 5.

Вагова категорія 60 кг

Олег Прудкий - Джозеф Кордіна 49:46, 48:47, 49,46.

Вагова категорія 69 кг

Богдан Шелестюк -Табурі-Ессуман Еко 47:48, 48:47, 47:48.

Вагова категорія 81 кг

Олександр Хижняк - Ештон Браун TKO 2.

Вагова категорія +91 кг

Віктор Вихрист - Джозеф Джойс KO 2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: