"Українські отамани" відправляються до Мексики!

04 березня 09:00
Переглядів: 180
Українські отамани

8 березня на професіональний боксерський клуб «Українські отамани» очікує чергова виїзна матчева зустріч у  п’ятому сезоні Всесвітньої серії боксу. Менш ніж за тиждень, у місті Агуаскальєнтес, наша команда зустрінеться з представниками Мексики – «Мексиканськими воїнами». Зустріч між командами пройде в рамках восьмого туру змагань, що знаменуватиме старт другого кола WSB.

За результатами попередніх турів наші майбутні суперники розмістилися на четвертій позиції підгрупи «А» з десятьма очками в активі. В попередньому турі змагань мексиканська команда на виїзді здолала британську команду з рахунком 3:2. В той час як «Українські отамани» посідають третю позицію підгрупи з 14-ма очками. В сьомому турі WSB наша команда зазнала мінімальної поразки від діючих чемпіонів змагань «Кубинських приборкувачів».

Нагадаємо, у нинішньому сезоні команди вже зустрічалися між собою. В рамках стартового туру змагань, у столиці України, наша команда перемогла «Мексиканських воїнів» з рахунком 4:1.

Майбутній поєдинок між командами пройде у підгрупі «С1», в рамках якої на ринг вийдуть боксери вагових категорій: 52 кг, 60 кг, 69 кг, 81 кг та +91 кг.

«Попереду на нашу команду очікує дві надзвичайно важливі виїзні матчеві зустрічі, які, на мою думку, можуть суттєво вплинути на підсумкове розташування сил у нашій підгрупі. За два тижні ми боксуватимемо в Англії, а вже найближчої суботи нас очікує надзвичайно складний бій в Мексиці, -зазначив генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк. – На сьогоднішній день ми посідаємо третю сходинку у підгрупі, що дає нам усі шанси на вихід до плей-офф, тому в найближчих матчевих зустрічах прикладемо усіх зусиль, аби зберегти та покращити наші позиції»

Пряма трансляція матчевої зустрічі відбудеться 8 березня на телеканалі 2+2 о 04:30. Повтор поєдинків ви зможете переглянути того 8 березня о 16:00 на телеканалі 2+2.

Таким чином не пропустіть: 8 березня, 04:30, матчева зустріч між «Українськими отаманами» та «Мексиканськими воїнами».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: