"Українські отамани" завершують підготовку до поєдинку з "Пустельними Яструбами"

10 січня 20:17
Переглядів: 5393
Українські отамани

11 січня українські боксери проведуть матч c місцевими «пустелі яструбами» в рамках серії WSB. В ці дні представники професійного боксерського клубу «Українські отамани» відправилися до Алжиру, де вже завтра вийдуть на ринг проти п’ятої команди групи «А» - «Алжирських пустельних яструбів».

Вже сьогодні в Алжирі розпочинається дводенний змагальний марафон за участю учасників матчевого протистояння п’ятого кола Всесвітньої серії боксу між «Українськими отаманами» та «Пустельними яструбами». За декілька годин команди приймуть участь у пресс-конференції та пройдуть офіційну процедуру зважування, а вже завтра команди продовжать боротьбу у ринзі. А цим часом «Українські отамани» провели в Алжирі чергове тренування та провели невелику пробіжку на березі Червоного моря. Нагадаємо, що за результатами попередніх проведених поєдинків алжирська команда розташувалася на п’ятому місці нашої підгрупи, в той час як «Українські отамани» очолюють групу «А».

В активі нашої команди 3 перемоги в трьох матчевих зустрічах. Також повідомляємо, що у складі «Українських отаманів» відбулися наступні зміни: замість Павла Іщенка, у ваговій категорії до 60 кг, в Алжирі боксуватиме Олег Прудкий, а Дениса Лазарєва (вагова категорія 69 кг) замінить Євген Барабанов.

Склад команди «Українських отаманів» в Алжирі:

Вагова категорія 52 кг: Азат Усеналієв

Вагова категорія 60 кг: Олег Прудкий

Вагова категорія 69 кг: Євген Барабанов

Вагова категорія 81 кг: Олександр Хижняк

Вагова категорія +91 кг: Єгор Плевако

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: