"Українські отамани" зазнали своєї першої поразки в новому сезоні WSB

07 лютого 01:23
Переглядів: 341
Отамани
У четвертому матчі V сезону WSB «Українські отамани» зустрічалися з одним із аутсайдерів групи – «Марокканськими атласними левами».
 
Максим Фатич – Ачраф Харрубі (вагова категорія до 52 кг)
 
Боксери почали спокійно. З місця в кар’єр жоден з них не кидався. Спортсмени обмінювалися одиничними ударами, іноді використовуючи «двієчку». Проте вже ближче до кінця першої «трихвилинки» обидвоє активізувалися, наносячи один одному серії ударів.
 
У другому раунді дебютант «Отаманів» (можливо, через хвилювання) діяв дуже просто, використовуючи здебільшого джеби. Суперник же боксував доволі різноманітно, пускаючи вхід і аперкоти, і бокові ударі, і удари назустріч. Це простежувалося і в наступних раундах. Результат – на четвертий раунд Фатич виходив, поступаючись своєму суперникові за очками. Проте якраз наприкінці цієї «трихвилинки» Максим мав найбільш реальний за весь матч шанс перехилити шальки терезів на свою користь. Йому вдалося нанести декілька сильних ударів в голову. 
 
Розвинути успіх в раунді п’ятому йому не вдалося. Марокканець, використовуючи перевагу в довжині рук, працював з дальньої дистанції, не даючи зробити нічого своєму візаві. Тим самим Харрубі довів бій до переможного кінця.
 
Олег Прудкий– Абдела Будраар (вагова категорія до 60 кг)
 
Цей бій боксери почали дуже активно, особливо не «розкачуючись». Обидва вкладалися в удари, намагаючись продемонструвати, чого вони вартують. На жаль для нас, краще себе проявив саме марокканський боксер. Йому вдалося «виписати» кілька влучних «двієчок». 
 
У другому й третьому раундах Будраар розвинув свій успіх, відправивши свого суперника в нокдаун в кожній з цих двох «трихвилинок». Перший раз Олег не встиг повернути руки на місце після атаки, за що й поплатився.  А вдруге рефері довелося рахувати до десяти після того, як Прудкий пропустив важкий удар в голову з правої. 
 
Результат бою був прогнозований – перемога Абдела Будраара спільним суддівським рішенням. 
 
Олег Зубенко – Рабі Моххамед (вагова категорія до 69 кг)
 
Олегові Зубенко в дебюті поєдинку вдавалося доволі багато. Більшість ударів суперника влучали в блок у той час, як українець був більш точним. За результатами першого раунду судді віддали перевагу саме українцеві.
 
Після такого хорошого початку доволі несподіваним був другий раунд, коли Зубенко, пропустивши серію ударів опинився в нокдауні. 
 
Наступні дві «трихвилинки» були доволі рівними, тому визначити в них переможця було доволі важко. В останньому ж раунді було все очевидно: Зубенко наніс дуже багато сильних ударів суперникові в корпус і кілька хороших ударів в голову. Проте ця звитяга не допомогла Зубенкові отримати загальну перемогу в матчі. Роздільним суддівським рішенням наш спортсмен програв цей поєдинок. 
 
Олександр Хижняк – Петер Мюлленберг (вагова категорія до 81 кг)
 
Хижняк почав бій проти титулованого суперника (срібного призера Чемпіонату Європи і чемпіона світу серед військовослужбовців) доволі впевнено. У притаманному для себе стилі він вкладався у переважну більшість ударів протягом усього бою. Такий стиль ведення бою українця забрав багато сил у нідерландського легіонера «Марокканських атласних левів». Уже в третьому раунді було видно, що стояти на ногах найтитулованішому членові команди з Африки дедалі важче. Проте не впасти Мюлленбергу все ж таки вдалося, що, однак, не допомогло йому виграти цей бій – 49:46, 49:46, 50:45. 
 
Дев’ятнадцятирічний Хижняк вдруге в двох поєдинках цього сезону отримує впевнену звитягу. Цю перемогу, до слова, Олександр присвятив співакові Андрію Кузьменку, який загинув 2 лютого.
 
Тарас Неудачин – Абделжаліл Абухамада (вагова категорія від 91 кг)
 
Цей бій набагато активніше почав Абухамада. Однак (і, напевно, це на щастя) його запал швидко згас, після чого ситуація вирівнялася. У другому раунді Тарасові кілька разів вдалося сильно вдарити суперника. 
 
У наступній «трихвилинці» Неудачин вирішив поберегти енергію, особливо не кидаючись вперед і діючи переважно на контратаках. Ця пауза допомогла зібрати сили на четвертий раунд, у якому українець виглядав краще, ніж суперник. Головним завданням на останні три хвилини було втримати перевагу в два очки, з чим наш спортсмен впорався.
 
2:3 – перша поразка «Українських отаманів» у цьому сезоні, яка, однак, приносить команді одне очко. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: